Skocz do zawartości

R6 2001 problem z odpalaniem


R6 2001
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdź w zbiorniczku wyrównawczym czy nie ma oleju tak najłatwiej sprawdzić czy to uszczela, według mnie raczej by to nie była uszczela, bardziej coś z układu paliwowego lub elektryki może jakieś zwarcie, tak jak napisalem wcześniej nagraj filmik jak wyglada ten problem 

Edytowane przez Kubuś50/125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wyszło tak, że mimo pogody polatales i moto pali igła, notomiast mam jeszcze kłopot wydaje mi się że r6 jest zalewana czy ktoś wie jakie dysze powinny być w r6 2001 bo mam 138 i wolna 38 

Edytowane przez R6 2001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nie ma wlg tego problemu mam wrażenie jakby motocykl był zalewamy jak stoji na postoju bynajmniej dzisiaj nie miałem tego problemu albo na odwrót nie dochodziła mieszanka fabrycznie ma być 152 na 1 i 4 a 2i3 148 możliwe motocykl ma w dowodzie 25 kw chociaż nie zwracam na to uwagi bo latam pełnym a i teraz zastanawiam się czy to miało by wpływ na pracę palenie itd czy po zmianie dysz trzeba zmieniać iglice?  Możliwe że problem był z pompką paliwa bo moto stał rozebrany bardzo długo teraz odpala naprawdę dobrze 

Edytowane przez R6 2001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co teraz wywnioskowalem po dyszy  mam 138 142, teraz mam skład na dwa obr. z tej instr. wynika, że ma być z tym zestawem na trzy. Sprawdzę to, jeśli nie będzie kłopotu po synchro to naprawa udana. Poprzedni właściciel wspominał, że zmieniał podobno zestaw na dyno, czyli mówił prawde. 

 

Screenshot_20191224_202909_com.google.android.apps.docs.jpg

Screenshot_20191224_202928_com.google.android.apps.docs.jpg

Edytowane przez R6 2001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...