Jump to content

R6 2001

Forumowicze
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

About R6 2001

 • Rank
  NOWICJUSZ - romeciarz

Informacje profilowe

 • I like
  Motocykle
 • Skąd
  Leszno

Osobiste

 • Motocykl
  R6
 • Płeć
  Mężczyzna

Metody kontaktu

 • Skype
  Brak
 • Strona www
  Brak

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie sprawdzałem , u mnie jest ten zawór odmy podpinany pod kostke w wiązkę, do sprawdzenia to wykręcić korek odpalić moto i przytrzymać palcem czy jak mam to zrobić? I jak sprawdzić czy odma jest sprawna?
 2. Próbowałem już zmienić oring niestety za dużo to nie daje może gdyby był grubszy to coś by dało.
 3. Panowie i Panie niestety ostatnio moja cbr 1000rr sc 57 b 2006 r zaczęła po ostrzejszej jeździe pocić się z korka wlewu oleju. Po dniu jeździe na autostradzie potafi wypluć troszkę oleju co jakiś czas muszę dolewać. Trudo powiedzieć ile ale nie są to bardzo duże ilości co mogę zrobić żeby jakoś temu zaradzić?
 4. Zdejmowałem tam airboxa, zakładałem linki i naprawdę jestem pewny, że rollgaz chodzi płynnie i przepustnice zamykają się całe słychać nawet strzal manetki jak się zamyka. Dzisiaj jak naprawdę go mocno zagrzałem to miałem bez mała 1100 obrotów ale tylo wtedy kiedy moto osignie 106 stopni czyli z włączeniem wiatraka, na logikę obroty spadają jak maksymalnie się nagrzeje. Linką niestety mogę tylko zwiększyć obroty.
 5. Powiem Ci ze jestem pewny że przepustnice zamykają (czyściłem ranty z nagaru) się do końca ale nie kumam dlaczego w przepustnice wchodzą węże od pompy wody i właśnie tam idzie też linka od ustawienia obrotów jalowych. Zwykle jak podbija obroty to włącza wiatrak potem wyłącza i wraca 1300.
 6. Wyczyściłem dokładnie chłodnice teraz wiatrak zbija temperaturę była zapachana owadami, ziemia i wszystkim co mogło tam wlecieć.
 7. Witam od jakiegoś czasu staram się dość z wolnymi obrotami u siebie w fajerce . Problem polega na tym że na max wykręconej regulacji obrotów mam 1300 ale tylko wtedy kiedy moto ma temperaturę ok 100 stopni mając 80 łapie 1600 czasami wtedy załącza się wiatrak. Przepustnice napewno się nie zacinają słuchać wyraźnie jak linki otwierają i zamykają, dodatkowo było regulowane podcisnienie na waku. Dlaczego tak się dzieje. Motocykl to honda cbr1000rr sc 57 wersja b.
 8. Okey zbiorniczek zachowuję się tak, że poprostu poziom idzie trochę wyżej niż mam na zimnym a mam na max czyli mam trochę ponad skalą płynu nie wyrzuca, osobiście myślałem że może mam nie szczelny korek chłodnicy lub sam układ może być zabrudzony, dam płukanke do układów chłodzenia zaleje nowym płynem. Wiesz gdyby nie to, że odpaliłem pod domem i poprostu obserowalem moto to nawet nie odczuł bym tego w jeździe. Będę musiał zajrzeć w chłodnice a rozebranie plastików fireblade to niestety trochę zabawy.
 9. Jeśli faktycznie wyjdzie na to jak piszesz to motocykl okaże się straszna wtopą jak sprawdzić czy mam odpowietrzony układ ja zawsze myślałem że wystarczy nagrzać po wymianie dolac ew ubytek nagrzać znowu i jeśli poziom jest max po ostygnięciu mam układ cały zalany płynem, z odpalaniem oraz praca nie mam problemów motocykl też ma sporo mocy. A jeszcze jest jedna sprawa nie brałem tego jako wade najniższe obroty jakie mogę ustawić to 1300 plus minus niżej już motocykl nie reaguje jak obracam linka śruba obrotów sam tyle trzyma.
 10. Miałem bardzo podobnie w yamaszcze okazało się, że wałki głowicy były już powycierane, na początku obstawiałem panewke ew kosz sprzęgłowy.
 11. Przed wymiana płynu ciągle rosło do góry i nie grzałem bardziej niż 110 cbr kupiłem z taką usterka miał wyciek i brakowało płynu , kolejne pytanie czy jakby faktycznie był zapowietrzony układ to nie brakowało by w zbiorniczku wyrównawczym. W chłodnicy po wymianie nagrzaniu i odkręceniu korka miałem na max ale teraz nie rozbierałem. Bardziej jest tak jak zostawię moto na postoju nagrzeje się raz zbije potem znowu i niestety trzyma 103, 104 stopnie, dopiero to zauważyłem w jeździe jak nagrzał, wystarczyło odrobinę przejechać i momentalnie się wychładza.
 12. Witam kolegów w jeździe temperatura to 80 stopni, miasto max 90 ale jak się nagrzeje i zaczyna kręcić wiatrakiem przy 104 potem nagle wchodzi 107 i zbija powoli czasami zejdzie do 100 i wyłącza czasami stoji na 103. i Wiatrak ciągle kręci płyn jest nowy motula wyciekow nie mam układ napewno pełny i odpowietrzony stan w zbiorniczki max, moto to cbr 1000rr sc 57b i dodam że mam jeden wiatrak na chłodnicy czy tak powinno być?
 13. okey czyli jak dorwe moduł z USA i wrzucę do wiązki "Europa" mam lambde, to będzie okey i nie wywali mi błędów.
 14. Witam panowie pomóżcie bo już naprawdę mam dość swojego moto niedawno kupiłem cbr1000rr 2006 rok wersja b niestety do motocykla została wstawiona wiązka z wersji a. Chcę przywrócić wszystko do wersji b. Pytanie czy jak zmienię moduł to muszę wymieniać antenę hiss stacyjkle kluczyk czy nie jest to konieczne motocykl.
×
×
 • Create New...