Skocz do zawartości

WSK 175


Sarenka24
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

MOC a Ty co uważasz o tej wusce z allegro? czy faktycznie pęknięcie na silniku to standart? Wizualnie wygląda ok, ale w środku może być kicha, gość pisze że przez 8/9 lat nieodpalana....hmmm

 

Nie na silniku, tylko na mocowaniu silnika a to standard w sztywno osadzonych silnikach w ramie

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak łożysko w stopie wału jest zdrowe, to można ją brać za tę cenę.

 

Ale nastaw się raczej, że tulaja główki korbowodu, sworzeń tłoka sa prawie na bank do wymiany.

 

Co do wyślizgania gładzi cylindra, to trudno coś powiedzieć...

W każdym razie te części nie są drogie i jeśli wał w stopie jest OK to ewentualny remont bedzie szybki, tani i bardzo prosty.

 

Ale to trzeba zobaczyc na miejscu... :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOC a Ty co uważasz o tej wusce z allegro? czy faktycznie pęknięcie na silniku to standart? Wizualnie wygląda ok, ale w środku może być kicha, gość pisze że przez 8/9 lat nieodpalana....hmmm

 

 

Takie pekniecie to male pifo przed sniadaniem dla kazdego lepszego spawacza, bzyknie i po klopocie, pozniej tylko zamalowac i jak nowe 8)

CO do silnika to ciezko jest sie wypowiedziec nie znajac historii jego uzytkowania ani przebiegu, jednak wnioskujac wylacznie ze stanu wizualnego o motorek dbano i chuchano bo inaczej nie wygladalby tak jak wyglada, a ten zakres prac o ktorych wspomina kolega Klusownik to naprawde jest niewielki koszt jesli wogole bedzie potrzebny taki remont :buttrock: WSK potrafi naprawde wiele przezyc i w takim stanie w jakim ja widzialem silniki od nich to zaden inny sprzet by juz nie odpalil, wiec niechybnie ja polecam, bo to jeden z niewielu w super stanie oryginalow w naszym kraju i to za rozsadne pieniadze.....

:mrgreen:

 

 

P.S.

Chcialem dodac, iz ze sprzedaza, ani sprzedajacych nie mialem, nie mam i miec nie bede zadnych stosunkow :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cze sarenka na otuche ci powiem ze moja zona tez zaczynala na WSK 175 kobuz z 1976 i dawala sobie rade najwiekszy problem byl z odpalaniem bo troche bylodla niej ciezko jak chcesz to mozesz zobaczyc fotki na mojej stronie

i do tej pory mamy te motorki

i pogadaj z kolegami z forum z twojich okolic moze ci ktos obejzy sprzeta i powie czy wart jest zachodu ale napewno tak bo satysfakcja z jazdy jest ogromna

www.sokolriders.com

--- jezdze bo lubie ---

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...