Skocz do zawartości

Problemy Suzuki RMX 50


bayu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem nieszczęśliwym posiadaczem Suzuki rmx 50 2t z bodajże 2003 roku. Posiadam od kupna problemy. Motocykl po dodaniu za dużo gazu zaczyna mulić i robi "buuuu". Jak już się silnik rozgrzeje, mocy ma baaardzo mało i zaczyna gasnąć po 10 minutach na rozgrzanym. Generalnie to pali od kopa czy zimny czy ciepły. Gaźnik był wykręcany i czyszczony a także regulowany - bez skutku. Wie ktoś co muszę zrobić ?
Bardzo prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ojca, on zna się na takich rzeczach. Bardzo proszę o pomoc, chciałbym w końcu "normalnie" pojeździć. Dzisiaj kawałek się przejechałem to się dusi na dodatek ale tylko na rozgrzanym.

Edytowane przez bayu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrazenie ze zalewa go paliwo z powodu nieszczelnego zaworka iglicowego w komorze plywakowej albo ma zapchany wydech

Zeby miec pewnosc wlacz ssanie w momencie gdy silnik zdycha, jesli sie obudzi to znaczy ze sie myle i jest za ubogi jesli nic sie nie stanie to znaczy ze mam racje i jest za bogaty lub zapchany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro ci dam dokladna odpowiedz o tym ssaniu. Wydaje mi się że w zaleznosci od rozgrzania silnika ssanie dziala inaczej, jak mowilem jutro powiem dokładne 

 

15 godzin temu, Adam M. napisał:

Mam wrazenie ze zalewa go paliwo z powodu nieszczelnego zaworka iglicowego w komorze plywakowej albo ma zapchany wydech

Zeby miec pewnosc wlacz ssanie w momencie gdy silnik zdycha, jesli sie obudzi to znaczy ze sie myle i jest za ubogi jesli nic sie nie stanie to znaczy ze mam racje i jest za bogaty lub zapchany.

Dobra a więc tak. Nie zależnie czy dopiero odpaliłem czy już trochę jeździłem, gdy silnik już zdycha ssanie nic nie dawało. Nie zwiększało mi obrotów ani nic. Natomiast gdy lekko zagazowałem na luzie i naciągnąłem ssanie to obroty trochę się zwiększały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...