Skocz do zawartości

Ale siara.... ;-)


Piotrek Buhne
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na "A" pojechałem swoim motorem (dwa lata jeździłem motorem tylko z "B"). Miałem wtedy JAWE350TS a na egzaminie same WFM i WSK. Zapytałem się gościa czym moge na swoim a gość na to :

-Z daleka przyjechałeś?

Ja na to - Będzie z 50 km.

-A od dawna jeździsz?

-A tak ze 2 lata.

On na to - Szkoda czasu zdałeś.

No i zdałem za pierwszym razem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na "A" pojechałem swoim motorem (dwa lata jeździłem motorem tylko z "B"). Miałem wtedy JAWE350TS a na egzaminie same WFM i WSK. Zapytałem się gościa czym moge na swoim a gość na to :

-Z daleka przyjechałeś?

Ja na to - Będzie z 50 km.

-A od dawna jeździsz?

-A tak ze 2 lata.

On na to - Szkoda czasu zdałeś.

No i zdałem za pierwszym razem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na "A" pojechałem swoim motorem (dwa lata jeździłem motorem tylko z "B"). Miałem wtedy JAWE350TS a na egzaminie same WFM i WSK. Zapytałem się gościa czym moge na swoim a gość na to :

-Z daleka przyjechałeś?

Ja na to - Będzie z 50 km.

-A od dawna jeździsz?

-A tak ze 2 lata.

On na to - Szkoda czasu zdałeś.

No i zdałem za pierwszym razem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cooler... sądząc po potrójnym wpisie jednak też 3 razy zdawałeś :mrgreen:

 

Zresztą co racja to racja - mówili mi na egzaminie poprzednicy: dawaj 8 bez gazu, i z obserwacji wynikło kto odkręcił gaz wylatywał poza 8, to ja bez gazu pyrkałem i spoko objechałem. Trzeba słuchać uwag poprzedników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yunan ma racje 8-ke robi sie na 2 biegu i bez gazu na wolnych obrotach. Moto pyrka powoli do przodu a ty mozesz spokojnie nad nim zapanowac i jeszcze jedna wazna sprawa : NIGDY NIE ODSUWAJ SIE OD KIEROWNICY lepiej zebys siedzial prawie na baku niz na koncu kanapy poprawia to wyczucie moto na zakretach i jesli zastosujesz te dwie zasady na egzaminie to osemka jest twoja. A co do moto to powiniem egzaminator dac sie kawalek przejechac tzn male kolko na wyczucie ja najwyzej tak mialem. Male kolko i ruszanie pod gorke. To naprawde uspokaja.

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka

 

Ja prawko na motor zdawalem co prawda 13 lat temu ale mysle ze bylo ciekawie wiec zapodaje:

 

Robilem A+B - pytam sie goscia ze szkoly jazdy czy moge A robic a on mi na to ze spoko ale nie maja motocykla wiec jazd nie bede mial.

Ja na to OK - qmpel mial MZ150 to troche posmigalem na niej.

Przychodzi dzien egzaminu, szkola jazdy nadal nie ma motoru - no to pojechalismy na egzamin na MZ i na niej zdawalem - wtedy z manewrow na moto byla tylko 8 ale za to z szykanami - oprocz kierunkowskazow trzeba bylo wystawiac reke i ogladac sie do tylu - oczywiscie umoczylem na tej 8.

Pol godziny pozniej na osiedlu kroilem 8 jak zloto. Za drugim razem poszlo juz latwo, zrobilem 8, jazd po miescie nie bylo i tak sie stalem posiadaczem kategorii A.

Nauka z tego taka ze nie wazny motor tylko spokoj - jak masz za duzego nerwa nie masz szans zdac.

 

Fajne bylo ze na moj drugi egzamin przyjechal tez koles Simsonem 50 Enduro a poniewaz oni to traktowali jak motor to na tym zdawal.

8 prawie w miejscu krecil.

 

Pozdrawiam

-------------------------------------------

 

Polfa Grodzisk 1%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej zebys siedzial prawie na baku niz na koncu kanapy

jak ja na egzaminie siadałem na moto to uderzyłem tym ich śmiesznym CBradiem(było w przedniej kieszeni kamizelki) w zbiornik i egzaminator mnie opierdzielił że mam taką wygdną kanape i że zamiast z niej skorzystac sie przyklejam jajkami do zbiornika :mrgreen: pewnie w życiu nie jezdził na motorze. na 8 naprawde pomaga siedzenie jak najbliżej baku i obejmowanie go nogami, moto lepiej i łatwiej skręca a ty nie myslisz nawet o podpieraniu sie nogami

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj znów zrobiłem siarę ;) i 2 raz poległem na nieszczęsnym junaku gladiatorze, na ósemce. Największy ból w tym wszystkim to to że kolejna szansa w ... kwietniu 2005 - tak to jest popaprane w 3mieście. Więc teraz czas na refleksję zebranie się w garść. Jak zbierze się odpowiednia górka papierów to uradziłem z moją ładniejszą połową że i tak kupim jakieś moto ;) i po cichu poujeżdżamy trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yunan ma racje 8-ke robi sie na 2 biegu i bez gazu na wolnych obrotach. Moto pyrka powoli do przodu a ty mozesz spokojnie nad nim zapanowac

 

z tą dwójką byłbym ostrożny. jak zdawałem, slalom robiłem na dwójce i na niej też wjechałem w 8. no i niestety - sprzęt zdechł (junak gladiator). Ale to może zależy od moto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...