Skocz do zawartości

Gaźniki Yamaha TDR 250 rok 1988


pkali360
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, takie gaźniczki z klasyka. Jak wyjąć bolczyk trzymający pływak? Czy jest on z jednej strony nagwintowany? Trochę to dziwne by było bo łepek niema żadnego wejścia na śrubokręt. Próbowałem pukać lekko z drugiej strony ale bez skutecznie. Druga sprawa to czy te gaźniki nie mają regulacji śrubki od składu mieszanki? MIKUNI corp

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co chcesz wyjmowac plywak ?

Bolce normalnie zacisniete sa w podstawach, ale tu nie idze zeby podstawy byly dzielone.

Mozliwe ze bolec jest speczony z drugiej strony podstawy i po wyjeciu bedzie luzny.

Sruba skladu mieszanki moze byc zaslepiona, ale zeby wiedziec to trzeba przejrzec uklad wolnych.

Jaki to typ gaznika Mikuni ?

Powinien byc na odlewie korpusu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pływak chcę wyjąć w celu kontroli zaworków. Chciałem go na części rozebrać, a potem wrzucić do ultradźwięków. Wiem, że było to wcześniej wyjmowane bo były zmieniane kiedyś zaworki. Typ gaźnika nie wiem jaki - niema modelu tylko Mikuni corp - pewnie to jakiś standardowy montowany w tych tdr'kach. Tutaj daje fiszkę z tego gaźnika może coś pomoże.

 

https://images.cmsnl.com/img/partslists/yamaha-tdr250-1988-3ck1-europe-283ck-300e1-carburetor_big3IMG00989857_e072.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pieknie a gdzie opis tych wszystkich numerkow ?

O ile moge sie zorientowac z tych bazgrolow to czesc 11 z nakretka radelkowa to podnoszenie przepustnicy a 30 wyglada na wkrecana z gory regulacje powietrza lub mieszanki na wolnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.cmsnl.com/yamaha-tdr250-1988-3ck1-europe-283ck-300e1_model37548/partslist/0009.html#.XGuvCehKjIX

Tutaj opis, 30 to podnoszenie przepustnice, ale u mnie jest śrubka na śrubukręt a 30 to z oznaczenia "net filter".

Możliwe, że by nie było jej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...