Skocz do zawartości

Pokrowiec do użytku tylko w garażu


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem tego typu tematu, ale pojawiały się wątki jedynie o trzymaniu motocykla ma dworze. Ja chcę kupić pokrowiec tylko do trzymamia motocykla w garażu. Stoi jakieś dwa metry od grzejnika, a w pomieszczeniu obok znajduje się piec, więc w okresie grzewczym trochę się kurzy. Bieganie ze szmatkami lub sprężarkami do zdmuchiwania z kurzu jest delikatnie uciążliwe, a pod klasycznym prześcieradłem zrobi się siwy jeszcze bardziej. Dlatego też szukam pokrowca, aby tylko przykryć sprzęt i tenperatura powyżej 21-25 stopni po nagrzaniu grzejnikiem nie doprowadzały do tak zwanego kiszenia. Do garażowego celu wystarczy mi zwykły Oxford w wersji lekkoej, czy będzie nieoddychający? W załączniku zdjęcia garażu, za białymi drzwiami znajduje się kotłownia. Machina to Vulcan 800.

post-58392-0-34481400-1537869174_thumb.jpg

post-58392-0-24793500-1537869227_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prześcieradła dwa frote z gumką. Na pewno trochę się zakurzy ale będzie oddychał. Pod pokrowcami też się zakurzy i nie będzie oddychał. Praktykuję od dawna.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokrowce generalnie dzielą sie na takie do użytku zewnętrznego i wewnętrznego.

Ja mam taki z louisa i jest spoko. Lekki, łatwo się zakłada i składa i mało miejsca potrzebuje. Oczywiście oddychający. Musisz tylko dobrać dobrze rozmiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Materiał jest dwuwarstwowy. Wewnetrza warstwa jest miękka i przepuszczalna, a zewnętrzna mocniejsza warstwa jest pikowana. Materiał zewnętrzny podobny do ceratki z jakiej czasem się sportowe obuwie robi. Nie jestem jednak 100% pewien czy to co wrzuciłem to to co ja mam, ale jak zamawiasz przez neta to zawsze możesz zwrócić jesli nie spełni to twoich oczekiwań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...