Skocz do zawartości

Instruktorzy nauki jazdy na motocyklu


konrad1f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

od kilku lat myślałem nad jakimś spotkaniem (dobrych!) instruktorów motocyklowych, z kilkoma (również z tego forum) temat był pobieżnie obgadywany ale jakoś do tej pory nie pykło

jako, że od paru lat trzeba przechodzić przez coroczne warsztaty instruktorskie postanowiłem nacisnąć Adama z TAJ aby spróbował zorganizować warsztaty typowo dla instruktorów motocyklowych kategorii prawa jazdy ale w trochę innej formie niż to zazwyczaj bywa w przypadku kat. B

ma być dużo jeżdżenia i przewaga dyskusji oraz wymiany doświadczeń w przeciwieństwie do jałowych wykładów w tonie kazań z ambony

co na to forumowi instruktorzy?

temat jest prawie dopięty - termin 1-2.10.2018 w Toruniu

jeśli będzie odzew podlinkuję info

moglibyśmy w końcu "pościerać" się w rzeczywistości, może KS dałby się namówić i przedstawiłby niemiecki model nauczania? :P

 

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siory ale nie mam czasu na pierdoly :P

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hikor

 

ja latam z tymi ktorzy MI pasuja a nie z jakimis przypadkowymi .......

 

A jak chce polatac to jade do Harz'u albo w Alpy ! :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wojsku nie byliscie, psa nie mieliscie a we mnie kumpla do przejazdzek szukacie ? No kon by sie usmial !

 

Wdupiemamto !

 

To tak abyscie zrozumieli

 

Bawcie sie we wlasnym kolku.

 

milej zabawy zycze !

 

Amen !

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hikor - nie były imienne - przepraszam, że tak to odebrałeś :) po prostu oznaczyłem głównie znajomych i tych, którzy się odzywali w pewnym motocyklowym temacie wcześniej

mimo, że jestem tylko pomysłodawcą a nie organizatorem/realizatorem serdecznie zapraszam

 

KS - nie wiem o jakim kółku piszesz. moim zamysłem jest właśnie aby pewne rzeczy przedstawić w rzeczywistości, poeksperymentować, pospierać się, pokazać i przedyskutować własne opcje. poza tym jest okazja aby się spotkać, wypić wieczorem piwko na mieście i polać trochę po torze, może jakaś małą gymkhana itp.. mimo, że z natury jestem straszną konserwą to staram się nie zamykać na "światopogląd" innych - od każdego można się czegoś nauczyć a przynajmniej można spróbować przeanalizować.

 

góry są oczywiście fajne niemniej zamknięty obiekt pozwala na odrobinę więcej

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wojsku nie byliscie, psa nie mieliscie a we mnie kumpla do przejazdzek szukacie ? No kon by sie usmial !

 

Wdupiemamto !

 

To tak abyscie zrozumieli

 

Bawcie sie we wlasnym kolku.

 

milej zabawy zycze !

 

Amen !

 

:crossy:

ja w wojsku byłem . Miałem psa a nawet kilka a i tak za h.... nie chciałbym mieć Ciebie za kumpla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

był update i trochę wpisów na forum zniknęło

Adam pytał o szczegóły tak więc wrzucam ponownie linka z info:

https://taj.torun.com.pl/motocyklowe-warsztaty-doskonalenia-zawodowego/

impreza już za tydzień 1-2.10.2018

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...