Skocz do zawartości

Cross/enduro 2t 200 vs 250 vs 300


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przymierzam się do zmiany motocykla na dwusuwa budżet około 7-9 tyś. Szukam czegoś co będzie lekkie i dosyć mocne, motocyklem chciałbym spróbować swoich sił na torze crossowym i czasem polatać po krzakach piaskownicach itd. na ten moment biorę pod uwagę następujące modele:

 

KTM exc 200- bardzo dużo osób w internecie wychwala ten motocykl że jest nie mial idealny pod każdym względem jednak obawiam się czy nie będzie trochę za słaby i szybko się nie znudzi.

 

Honda Cr 250- jakbym przy wyborze miał się kierować sercem a nie rozumem to pewnie już by stała u mnie w garażu bardzo podoba mi się ten motocykl jednak jest to typowa crossowka nie wiem czy koszty utrzymania mnie nie przerosną

 

KTM exc 300- podobno bardzo mocny sprzęt w którym nie trzeba tak często wymieniać tłoka itd, jednak nie wiem czy nie będzie za ciężki w porównaniu do 200 i cr

 

Cala swoją wiedzę na temat tych maszyn opieram jedynie o lekturę internetu więc jeśli coś podkręciłem to z góry przepraszam. Proszę o podpowiedź który z tych motocykli najlepiej spisał by się zarówno na torze jak i w lesie czy piaskowni. Może jest jakiś motocykl który mógłbym wziąć jeszcze pod uwagę?

Jeżdżę dość rzadko 1-2 wyjazdy w tygodniu ważę około 100 kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...