Skocz do zawartości

07 GSXR 750 woda w 3 cylindrach


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie

Opisze moj problem moze ktos z tym sie uporal juz

Kiedy to sie stalo :

Mialem troszke za malo plynu e chlodnicy bo mi uciekl przez zle dokrecony kurek ale widzialem ze na ziemi nie bylo duzo wiec tylko dokrecilem

I pojechalem to bylo na torze . Na drugiej sesji zaczol mi sie grzac uroslo do 240F wiec zjechalem motor ostygl

Dolalem plynu bylem zdziwionu bo weszlo troszke sporo

Ale odpalilem temperatura po wlaczeniu wiatraka zaczynala spadac ok jade dalej

Po 3 okrazeniu ju mialem problem z obrotami na wyzszych obrotach motor zacza dymic ale nie dymil caly czas puszczal dym co chwile zatrzymalem patrze w okienku mleko ok koniec jazdy .

SILNIK:

Olej mleko , plyn w chlodnicy czysty obudowie filtra powietrza mleko

Zdiolem pokrywe na niej maslo sprawdzilem zawory ustawione byly wszystkie ok zdiolem glowice i odziwo uszczelka nie wyglada nigdzie na przepalona co dziwniejsze 1 cylinder molry 2 suchy 3mokry 4 mokry

Wyjolem pompe wody tez wyglada ok i teraz rozkladam rece ktos ma jakis pomysl?

Dzieki za uwage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik nadaje się do wyrzucenia.

To masło to była emulsja oleju z płynem chłodniczym. Brawo, jak se na torze na tym pojeździłeś

Panewki czy wałki to cię musiały chwalić...

 

Pęknięta może być zarówno głowica, jak i tuleje cylindrów.

To, że tego nie widzisz, nie oznacza, że tego nie ma.

Kilka lat temu walczyłem z dużym dieslem co dawał podobne objawy ale nic nie było widać. Dopiero nagrzanie palnikiem acetylenowym kolejnych cylindrów pokazało pęknięcie, które na zimno było niewidoczne.

 

Żużu77, R12RT '05, Cieszyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...