Skocz do zawartości

zakup motocykla - dziwny dźwięk silnika - Hornet, ogłoszenie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zakładam ten temat, bo poszukuję pomocy w sprawie mechanicznej.

Jestem na etapie zakupu motocykla, oglądam moje wymarzone hornetki 600 i w końcu znalazłem coś za co można zapłacić kilka ciężko wypracowanych złociszy.

Żeby jednak nie było zbyt pięknie, zawsze jest jakieś ale... Obecny właściciel kupił motocykl w lutym tego roku(2018) po czym stwierdził, że sprzedaje motocykl, bo jest dla niego za niski. Niby wszystko da się zrozumieć, ale po co go w takim razie kupował?

Boję się, że mogła tam mieć miejsce akcja u mechanika, który orzekł, że coś z motocyklem jest nie tak i trzeba go jak najszybciej gonić.

Do rzeczy. Motocykl zimny, odpalił na strzała, chodzi ładnie, ale po delikatnym dodaniu gazu słychać jakieś chrobotanie w dolnej części silnika. Może ja sobie coś ubzdurałem, bo sytuacja dla mnie podejrzana, ale oglądałem już innego horneta i silnik chodził bardziej "gładko"

 

Załączam link do pracy silnika.

 

 

 

Z góry dziękuję za pomoc i wyrozumiałość.

Pozdrawiam i szerokości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo, ten sam dźwięk od początku zakupu horneta - do tej pory zrobione 23 tysiące z regularnym serwisem i nic się z silnikiem nie dzieje (poza tym żaden z mechaników u którego serwisuje moto nie miał najmniejszych zastrzeżeń co do pracy silnika)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...