Skocz do zawartości

refleksja po pierwszych 700 km...


Yoshi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o kobiety to... uwielbiam je, słuzą mi do różnych celów :banghead:  ale absolutnie nie lubie ich w roli kierowców czegokolwiek.

 

Dziadu, kobieta w roli kierowcy ma wiele plusów: np. może odwieźć po suto zakrapianej imprezie i nie trzeba bulić za taryfę. :crossy:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kobiety to... uwielbiam je' date=' słuzą mi do różnych celów :banghead: ale absolutnie nie lubie ich w roli kierowców czegokolwiek.[/quote']

 

Dziadu, kobieta w roli kierowcy ma wiele plusów: np. może odwieźć po suto zakrapianej imprezie i nie trzeba bulić za taryfę. :crossy:

 

Nie muszę pić na każdej imprezie :P

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie muszę pić na każdej imprezie :banghead:

 

Ale czasami - musisz przyznać - wychyli się parę browców, a wtedy kobieta z prawkiem się przydaje. :crossy:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie muszę pić na każdej imprezie :)

 

Ale czasami - musisz przyznać - wychyli się parę browców' date=' a wtedy kobieta z prawkiem się przydaje. :)[/quote']

 

Muszę przyznać - nie pamiętam kiedy to było ale kiedyś wychyliłem parę browców, w dalszym ciągu uważałem, że kobieta z prawikiem (lub bez) stanowi na drodze identyczne zagrożenie ja ja po paru browcach, więc do chaty udałem się nocnikiem ponieważ szkoda było mi kasy na taryfę.

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcac rozluznic atmosfere mam do Was pytanie:

ostatnio ogladalem odcinek "karambol" na tvn turbo i sie troszke przerazilem jak sie w warszawie jezdzi. czy to prawda ze wiekszosc kierowcow:

-siedzi na zderzaku kiedy jedzie sie zgodznie z przepisami (50 km/h na trojpasmowce)

-calkowicie ignoruje pasy poziome (przy pasie jazdy w prawo wiara jezdzi prosto)

-wjezdza na swiatlach na czerwonym (kilka sekund po zgasnieciu zoltego).

 

ps tylko prosze obiektywizmu troszke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcac rozluznic atmosfere mam do Was pytanie:

ostatnio ogladalem odcinek "karambol" na tvn turbo i sie troszke przerazilem jak sie w warszawie jezdzi. czy to prawda ze wiekszosc kierowcow:

-siedzi na zderzaku kiedy jedzie sie zgodznie z przepisami (50 km/h na trojpasmowce)  

-calkowicie ignoruje pasy poziome (przy pasie jazdy w prawo wiara jezdzi prosto)

-wjezdza na swiatlach na czerwonym (kilka sekund po zgasnieciu zoltego).

 

ps tylko prosze obiektywizmu troszke :D

 

Owszem zgadza się, z przykrością musze stwierdzić iż w ostatnim roku przejeżdżanie na czerwonym zaczyna być normą, a podjeżdżanie co chwilę kilka centymetrów w oczekiwaniu na zielone już przestało mnie wk***wiać. Szlag mnie trafia gdy jeżdżę po moim ukochanym mieście bo staje się to coraz cięższe, nagminne stało się zatrzymywanie się przez cierpów na środku ulicy i wysadzanie pasażerów. Opieprzam ich dokładnie od stóp do głów ale oni skretyniali idioci nie wiedzą czego ja od nich chcę. Jesli chodzi o jeżdżenie na zdeżaku to tez nie jest żadna nowość, ale szczerze mówiąc sam też nie jestem w stanie zdzierzyć zasmarkanych pecyniarzy co z ów przepisową predkością 50km/h telepią się lewym pasem, takiego ch**a to bym obdarł ze skóry. Ale gdy ja jadę w okolicy 140~150km/h lewym pasem i jakiś caban próbuje mnie zgonić to mam go głęboko w dupie bo sam mam juz co najmniej dwukrotność więc jak chce łamać przepisy bardziej niż ja to niech kombinuje, w sumie na tym poziomie to już jest wolna amerykanka.

 

Mendy zasrane i pecyniarze jeżdżący po MOIM mieście najczęściej popełniaja:

 

1. Nie stosowanie zasad pierszeństwa ruchu

2. Przejeżdżanie na czerwonym

3. Nie potrafią rozróżnić zielonej strzałki kierunkowej od warunkowej

4. Podjeżdżają co chwilę do przodu w oczekiwaniu na zielone, w wyniku czego po chwili nie widzą sygnalizatora i trzeba na frajerów trąbić żeby ruszyli dupę ze skrzyżowania

5. Nie używają kierunków i spychają z drogi (niezaleznie czy jadę eFZeta czy nexią)

6. Wleką się lewym pasem 50~60km/h

7. Zatrzymują się tak że uniemożliwiają przejazd np cierpy wysadzające pasażerów ale nie tylko, kiedyś to się podjeżdżało pod czyjś garaż albo w zatokę autobusową ale stało się to chyba nie modne :D

8. Zbierają się spod świateł jak by chcieli a nie mogli, w wyniku czego na jednym cyklu świetlnym przejeżdżają 3 samochody a mogłoby 5 albo 6.

 

Tu po krótce wymieniłem wszystkie rzeczy których nie czynię a wręcz tępie je u innych, żal mi dupę ściska gdy patrze na kolejne rzesze pseudokierowców, którzy nigdy nie powinni zasiadać za kierownicę. Potem wszyscy się dziwią że są korki albo tragiczne wypadki. Jak ma ich kur****a nie być jak taki motłoch jeździ po ulicach????

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazda po Warszawie nie jest za Ciekawa; jakoś ludzie dziwni ( złośliwie) reaguja na motocykle - chociaz niektórzy pomagają nam w dziennej egzystencji np. zjeżdżając itd.

krótki opis debilnego zachowania katamaraniarzy:

 

Jade lewym pasem ( ul woronicza) przede mną jadą samochody, a za mna siedzi mi taksówkarz dosłownie metr za mną , wiec stopnowo zwalniam ( kontrolując taxowkarza) koles cały czas mi siedzi metr za mną i zaczyna trąbić , zjechałem na prawy pas i pokazuje mu żeby tak blisko za mną nie jechał a ten palcem wskazuje mi że moje miejsce jest na prawej stronie ulicy. jadąc sobie 50km/h prawym pasasem na wysokości taksówki znowu słysze trąbienie samochodu który mnie pogania , Paranoja - ostro się wkurzyłem to do jasnej cholery gdzie mam jeździć?? oczywiście szybko odjechałem bo już bylem ostro wkurzony i nie chciałem już na nich tracić czasu 9jrchałem do szkoły). ps jakbym jechał samochodem to bym mocniej przyhamował - to był taki typowy dziad - "pan szosy" ze zła miną ciągle niezadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za takie określnie , ale z ręką na sercu to nie było umyślne i nie ma w tym żadnego podtekstu - za bardzo wczułem się w tą przygodę zapominając o forumowiczach, ale też się usmiałem - jak to przeczytałem :D no i teraz juz bede unikał takich opisów. mogę napisać że to taki stary grzyb był ten facet - mam nadzieje że żadnego grzyba nie ma na forum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

 

Nie muszę pić na każdej imprezie :evil:

 

Ale czasami - musisz przyznać - wychyli się parę browców' date=' a wtedy kobieta z prawkiem się przydaje. :crossy:[/quote']

 

Muszę przyznać - nie pamiętam kiedy to było ale kiedyś wychyliłem parę browców, w dalszym ciągu uważałem, że kobieta z prawikiem (lub bez) stanowi na drodze identyczne zagrożenie ja ja po paru browcach, więc do chaty udałem się nocnikiem ponieważ szkoda było mi kasy na taryfę.

 

Jestem ciekaw, Dziadu, czy po ostatnich wydarzeniach dalej będziesz tak zaciekle obstawał przy swoich poglądach. :mrgreen: :twisted: :banghead:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw' date=' Dziadu, czy po ostatnich wydarzeniach dalej będziesz tak zaciekle obstawał przy swoich poglądach. :mrgreen: :twisted: :banghead:[/quote']

 

Ostatnie wydażenia mogę określić mianem stanu wyjątkowego

 

1. Byłem zbejcowany tak, że było mi niemal wszystko dwa

2. Do ów uroczej osóbki, którą masz na myśli mam pewien kredyt zaufania :evil:

3. Temperatura wynosiła -700

4. Wybaczam ci, że mnie zmacałeś po tyłku gdyż siedziało nas tam trzech prawie 100kg bambrów na jednej biednej malutkiej kanapie.

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...