Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata pod patronatem Prezydenta RP


Gość MarkM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wysłano do:

 

Kancelaria Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej

Polski Związek Motorowy

 

Strona internetowa (http://www.isde2004.pl), która w czasach wymiany szybkiej informacji powinna stanowić wizytówkę naszego kraju oraz Was (PZM) jako organizatora imprezy rangi Mistrzostw Świata pod honorowym patronatem Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej prezentuje się bardzo ubogo żeby nie napisać żenująco. Oprócz elementów graficznych (w większości sponsorów oraz partnerów medialnych) zawiera informacje nie zbyt ciekawe dla przeciętnych kibiców z Polski oraz z całego Świata, którzy zapewne licznie ją odwiedzają poszukując ciekawych informacji. Na stronie oficjalnej zawodów znaleźć można wzmianki o odbiorze technicznym, liście delegatów do jury, kartach etapowych a brak jest podstawowych jak ogólnostępne wyniki (bez konieczności instalowania specjanego oprogramowania), zdjęć, wywiadów z zawodnikami lub prostych dziennikarskich relacji z każdego dnia trwania zawodów dostępnych dla dla każdego nawet mało wprawnego kibica internauty. Proszę zwrócić uwagę, że partnerem medialnym jest Telewizja Polska oraz Polska Agencja Prasowa, którch loga widnieją na http://www.isde2004.pl, niestety na próżno szukać odnośników do codziennych relacji z "Sześciodniówki" czy też terminów transmisji w ogólnodostępnej telewizji (chyba takowych nie ma, szukałem i mimo usilnych starań nie znalazłem). W moim odczuciu skromnego kibica organizator nie stanął na wysokości zadania a obie wyżej wymienione instytucje medialne zawiodły. Zawody Mistrzostw Świata w sporcie motocyklowym (dotowane także przez Międzynarodową Federację Motocyklową) nie są rozgrywane w Polsce zbyt często, patrząc na obecnych na stronie sponsorów nie sposób znaleźć wytłumaczenie dla niskiego poziomu prezentacji takiej imprezy a zastanawiającym jest fakt na co w takim razie zostały wydane nie małe środki finansowe przeznaczone na obsługę medialną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście beznadzieja.

Pamietam że na stronie organizatora Brazylijskiej 6 dniówki codziennie dodawano nowe zdjecia.

 

A o relacjach w TVP nawet nie śmiał bym marzyć.

Mogli by zrobić chociaż coś takiego jak TVN o Dakarze.

 

A myślałem, że ten cały patronat Prezydenta RP będzie wnosił coś pozytywnego do popularyzacji tego sportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Strona polskiej ISDE jest tak beznadziejna, że ma wszystkie beznadziejne strony w necie pod sobą. Gdyby był konkurs na najbardziej beznadziejną stronę w necie pewnie by przegrała, tak bardzo jest beznadziejnie beznadziejna.

Kaszana.

Jak pepiczki robiły ISDE to wszystko było tak opracowane, że jak sobie wydrukowałem trasy na poszczególne dni to przez 6 dni dokładnie wiedziałem gdzie i jak jechać, żeby jechac po trasie, a nie wpadać na próby czasowe.

Kazałem wrzucić na główną stronę mojego TSM Sokół odnośnik to strony ISDE, ale to chyba nie był dobry pomysł...

Padaka

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...