Skocz do zawartości

Mam dylemat,ktory wybrac VStrom 650 czy Versus 650?


Rekomendowane odpowiedzi

Moze ktos z forumowiczow zna oba te motorki i moglby je jakos porownac.Podobaja mi sie oba a ze chce wymienic obecny

Ninja1000 na cos mniejszego,mam maly dylemat.Mialem juz VStroma 650 z2012roku ale o Versusie nie mam zadnego pojecia.Moze jakies sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź do testów oba, to jest podstawa myślę. Będą decydować szczegóły bo motocykle podobne, aczkolwiek silniki z innej bajki.
Czemu schodzisz z pojemności w dół? Nie obawiasz się uczucia braku mocy? A i co ty z tą Ninją wyskoczyłeś? :biggrin:

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź do testów oba, to jest podstawa myślę. Będą decydować szczegóły bo motocykle podobne, aczkolwiek silniki z innej bajki.

Czemu schodzisz z pojemności w dół? Nie obawiasz się uczucia braku mocy? A i co ty z tą Ninją wyskoczyłeś? :biggrin:

Toz to jest amerykanska wersja z1000sx,tam wszystie sporty Kawasaki to Ninje.Tak sie przyjelo i oni tego nie zmieniaja.Mysle,ze 650 jak dla mnie bedzie akurat,zreszta juz mialem przez rok VStroma 650 i baaaardzo chwalilem ten motorek.Zjechalem nim pol Ameryki,bez zadnych problemow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bierzesz pod uwagę Yamahy Tracer 700?

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tommo,moj blad.W sumie bardzo mi sie podoba V1000 ale to ten sam silnik co w z1000sx no i duuzy jest.

Znajomy ma Yamahe Tracer i bardzo sobie go chwali.Chociaz cos mnie pcha w strone VStroma.

Edytowane przez JERZYK-NYC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry jerzyk, ale po co zjeździłeś pół ameryki na małym dl-u jak na miejscu miałeś możliwość kupienia nowego dużego. w stanach był dostępny chyba cały czas lub prawie cały czas. z pewnością dłużej jak w europie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...