Skocz do zawartości

Korsyka wrzesień 2017


4luna
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Czy nie planuje ktoś z Was wyjazdu we wrześniu na Korsykę? Wstępnie wyjazd zaplanowałam na 1-11 niemniej z możliwością zmiany, tak aby przed 16stym wrócić.

Kto chętny niech pisze. Jola

 

 

Nie każdy musi mnie lubić, w końcu nie każdy ma dobry gust :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, też planuję Korsykę ale niestety na wiosnę dopiero. Wrzucajcie ciekawe info tutaj jeśli chcecie się podzielić oczywiście, myślę że przyda się wszystkim.

I mam pytanie o prom czy bilety na moto trzeba kupować wcześniej czy można przed odpłynięciem? Gdzieś czytałem że moto zawsze wcisną i nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeprawiałem sie już kilka razy do Maroka i na Korsykę razy dwa. Bilet na dzienny prom kupowałem tuż przed załadunkiem, ale na nocny różnie - czasem tuż przed wypłynięciem a czasem przez internet. Jest taka aplikacja aFerry, gdzie mozna kupić bilety wczesniej, ale przede wszystkim podjąć decyzje skąd płynąc. Są tam godziny i ceny. Generalnie sie zgadzam, ze na motocykl zawsze miejsce sie znajdzie. Ale jak chcesz płynąc nocnym promem i potrzebujesz kajuty, lepiej zarezerwować bo różnie moze być. aFerry jest przydatne bo prom nie jest tani i warto dobrze zaplanować skąd, kiedy i za ile płynąc. Na marginesie przeprawy są na prawdę kozackim elementem wyprawy.785eee42c4bec99cd4c30a699e8023a2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Czy nie planuje ktoś z Was wyjazdu we wrześniu na Korsykę? Wstępnie wyjazd zaplanowałam na 1-11 niemniej z możliwością zmiany, tak aby przed 16stym wrócić.

Kto chętny niech pisze. Jola

Cześć!

Chętnie się przyłącze termin odpowiedni. Prześlij proszę kontakt do siebie może uda się coś ustalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Czy nie planuje ktoś z Was wyjazdu we wrześniu na Korsykę? Wstępnie wyjazd zaplanowałam na 1-11 niemniej z możliwością zmiany, tak aby przed 16stym wrócić.

Kto chętny niech pisze. Jola

 

 

Witaj,

czy ten wyjazd jest aktualny ? Ja mógłbym się wybrać w terminie od 3 lub od 4 września na 2 tygodnie, czyli mniej więcej do 16-tego byłby czas na powrót. Byłbym zainteresowany wyprawą w tym terminie, o ile to aktualne i można dołączyć ?.

Pozdrawiam, Adrian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

czy ten wyjazd jest aktualny ? Ja mógłbym się wybrać w terminie od 3 lub od 4 września na 2 tygodnie, czyli mniej więcej do 16-tego byłby czas na powrót. Byłbym zainteresowany wyprawą w tym terminie, o ile to aktualne i można dołączyć ?.

Pozdrawiam, Adrian

Cześć, tak wyjazd jest aktualny. Wybacz ze wcześniej nie pisałam, ale miałam małe zdrowotne problemy. Zainteresowany??

 

Cześć,

 

Czy nie planuje ktoś z Was wyjazdu we wrześniu na Korsykę? Wstępnie wyjazd zaplanowałam na 1-11 niemniej z możliwością zmiany, tak aby przed 16stym wrócić.

Kto chętny niech pisze. Jola

Cześć!

Chętnie się przyłącze termin odpowiedni. Prześlij proszę kontakt do siebie może uda się coś ustalić.

 

Cześć, aktualny. Czas tylko goni :) Dzwoń koniecznie 602293397

 

PODBIJAM TEMAT, NIE WIERZĘ, ŻE NIKT NIE MARZY O KORSYCE :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Nie każdy musi mnie lubić, w końcu nie każdy ma dobry gust :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...