Skocz do zawartości

hm, zwarcie? akumulator?


zbyhu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czolem!

 

Poki co za duzo nie jezdzilem, a praca nie pozwalala mi sie zajac moim problemem, wiec jest on jeszcze aktualny.

W tej chwili optuje troche za zwarciem, bo... hm...

1) klakson juz dziala ladnie na starym akusie - okazalo sie, ze od syfu tracil styki na konektorach. Po odczyszczeniu brzmi znowu jak kiedy.

2) wydaje mi sie, ze wypadaja zaplony tylko jak wlaczam lewy kierunek :?. Moze to jest tylko zludzenie, bo najczesciej lewy kierunek wlacza sie przy wyprzedzaniu, z jednoczesna redukcja i ostrym gazowaniem na duzych obrotach, a prawego kierunku sie rzadziej uzywa przy redukcjach i pilowaniu...

Bede musial raz sprawdzic to podczas wyprzedzania wlaczajac odwrotnie kierunek :banghead:.

 

Dzieki serdecznie za wszystkie rady.

Pozdrawiam

 

PS

A moze byc przyczyna w tym, ze przerywacz kierunkowskazow mam blisko cewki , przewodu wysokiego napiecia i kabli idacych do cewki i przerywacza?? Jakies kurna pola magnetyczne i inne cholery??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiscie kiedy mialem dawniej simsona i byl w nim juz wyrobiony kapturek na swiecy to pamietam ze jak odpalilem moto to dopuki nie opuscilem podworka to telewizor mi zaczynal sniezyc (a gdy zalozylem nowy kapturek momentalnie telewizor wrocil do normalnosci ) tak wiec napewno cewka i sam kabel wytwarza dosc silne pole ale czy takowe wytwarza przerywacz to tego nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie, ze wypadaja zaplony tylko jak wlaczam lewy kierunek

Żelazna konsekwencja w eliminacji przyczyn, żadnego gdybania i wydawania... :banghead:

Logika i konsekwencja to podstawa mechaniki praktycznej :crossy:

Powodzenia

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Ale jestem HEPI!!!

Motor znowu dziala jak noweczka :D

Naprawilem :).

 

A kto chce wiedziec co bylo nie tak, musi uzbroic sie w cierpliwosc, lub moze sprobowac szczescia w konkursie o PIWO :).

http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.ph...p=236466#236466

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...