Skocz do zawartości

Sprzedam klasyka- Ducati Paso Limited 750


jannikiel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam Ducati Paso Limited 750, zarejestrowany opłacony, po przeglądzie, serwisach, cudach na kiju...rocznik 1988 z tym że wersja Limited produkowana była tylko w 1987 roku, 50 sztuk do czerwca 1987 ( modelowo- 1987), a po czerwcu 50 sztuk ( modelowo 1988), silnik Pantah, od wersji F1, z wysokimi wałkami, obleczony w sportowo- turystyczną modną wówczas sylwetkę( wspomnieć należy o konkurentach: Suzuki GSXF 600- czajnik, Kawasaki GPX 600, Honda CBR 600 F1).

Moc zadowalająca- podobno 85 KM, spalanie na poziomie, 4,5-5 l/100 km, V-max -na niemieckiej autostradzie 210 km/h

Stana motocykla wizualnie oryginalny nie malowany, nie odnawiany- ma swoje lata i ślady przygód, nie chciałem robić z niego " salonowego cacka", ponieważ zatarłaby się jego historia- zanikłby duch czasów w których powstawał... link do aukcji...

 

https://sprzedajemy.pl/sprzedam-unikat-ducati-paso-limited-750-lomza-6bea9f-nr35464787

 

Gratisy do uzgodnienia, lub większa zniżka z ceny...do wyboru...

Motocykl sprawdzony na trasach, i oczywiście w pełni sprawny.

Sprzedaję z prostej przyczyny : Kobieta ( ale jaka hihihihihi )

 

Pozdr. Janek

 

P.S. Nadal pozostaję przy Ducatach oczywiście....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Historia lubi płatać niesamowitego figla, z moja kobitką na wariata kupiliśmy Cagivę Elefant 750, motocykl już przeserwisowałem ( gaźniki, luzy, olej ect) i będę rejestrować jak dostanę urlop...

No i z tego też względu Ducati Paso Limited usilnie szuka nowego domu...cena poszła też w dół... myślę, że to niezła okazja jak na takiego klasyka...

 

Aktualna:

7999 zł.

 

Pozdr. Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie muszę chyba dodawać, że motocykl jest zarejestrowany, ubezpieczony i jak najbardziej sprawny, ponieważ nabijam nim kilometry :-)

 

Powód sprzedaży teraz jest prozaiczny, bo nie mam gdzie trzymać tylu motocykli ;-)

Proszę telefonicznie nie pytać czy za 4-5 tys sprzedam, nie nie sprzedam za tyle...

Cena 7500 dla forumowiczów do negocjacji

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj raczej nikt, ale to nie powód, żeby Jankowi zaśmiecać temat.

 

No nie mów, że post ponizej w jakikolwiek sposób zaśmiecił temat...bo ja widzę tylko coś co sam chciałem zaproponować. EBAY.DE

Obserwuje te oglaszanie i podziwiam, kupi ktos to w koncu? :) Moze lepiej sprobowac oglosic za granica? :)

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem wpadają tu miłośnicy Ducati ( w tym klasyków), powiedzmy nie zrzeszeni w "klubach" Ducati w PL, a Niemcom nie za bardzo chce mi się oddawać w zasadzie rodzynka, dlatego m. in tutaj ( chociaż nie tylko)... Geni... każdy ma prawo do wypowiedzi, z komuną skończyliśmy ( chyba), więc chłopaki nie zaśmiecają ( chyba?) ... Trochę luzu, a wszystkim będzie żyło łatwiej......Peace and Love ( to drugie proponuję w szczególności hahahahhaha )

 

Ma ktoś miejsce w garażu do wypełnienia, oprócz full wypasionego S-bika, a chce klasyka, i to takiego, na którym można jeździć ( a nie tylko się przyglądać), który jeszcze narazie jest tani ale być może już niedługo ( warto przypomnieć choćby Harleya Davidsona żeliwniaka parę lat temu kosztował grosze, a teraz co się porobiło...? )... cena w sumie jest na poziomie chińczyka 125 z homologacją i z gwarancją do bramy sklepu sprzedającego... tak więc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ehhhhh...

 

Szykuje się kupno kolejnego motocykla.... jak by nie było...

...Ducati.... :icon_razz: :icon_mrgreen:

 

Dlatego forumowiczom proponuje porządną obniżkę:

- teraz dla osoby posiadającej ponad 100 postów obniżam cenę do :

7500 ( + ewentualnie do jakiejś korekty), motocykl sprawny, zarejestrowany ubezpieczony, możliwy jakiś drobny gratis...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...