Skocz do zawartości

600rr czy 600f(abs)


Rekomendowane odpowiedzi

Do litra nie siadam...

Chyba, że jest zagrycha... I nikt więcej nie pije... ;)

Edytowane przez quasimodoo

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre stwierdzenia mnie naprawdę dobijają. 600rr start 20tys zł + /1000rr 30 tys zł + (rok powyżej 2010). To tak jakbym miał dylemat jaki kupić przeciętny sportowy samochód a ktoś by mi mówił że jak chce mieć pod maską 200km to się nie znam bo lepiej kupić Nissana GT-R z 530 km.

 

Druga sprawa nie chodzi mi o to czy nie ogarnę rr'ki tylko bardziej mi chodziło o awaryjność (ktoś ma rr'ke mógłby powiedzieć plusy i zalety tak samo jakby ktoś miał F'ke). Wiadomo że wyglądem i pozycją nikt mi motoru nie pomoże wybrać bo każdy ma inny wzrost i posturę oraz gust.

 

A pytałem o rr'kę w wersji z abs bo może być że takie modele są trochę trefne i ten układ mógłby się psuć dlatego pytałem o opinie pomiędzy tym motocyklem a tym.

 

 

Więc tak jak napisałem wyżej bardziej mi chodziło o niezawodność danego modelu ale może źle skonstruowałem pytanie.

 

Proszę o zamknięcie tego tematu, wrzuceniu do kosza czy gdziekolwiek bo nie chce wywoływać jakieś spiny tutaj.

Edytowane przez Placek7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie maż się...

... i nie rób scen ;)

Proste rozmowy były, gdyż nie podałeś jakie masz doświadczenie, z typu pytania ukuto wniosek, że raczej nikłe... I w tym momencie RR to nie jest najlepszy wybór jeżeli ma dawać radochę z jazdy i być wykorzystywana zgodnie z przeznaczeniem ;).

A ostatnim postem po mojemu (choć to może być mylne wrażenie, ale raczej nie jest) potwierdzasz, że RR to nie jest raczej moto na które TERAZ powinieneś wsiadać ;).

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quasimodo,

 

zgadzam sie z Toba calkowicie !

 

A to, ze to moto nie dla niego to bylo juz wiadomo w pierwszym poscie.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...