Skocz do zawartości

Xj6 2010r problem z odpaleniem


junol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Jako, że jestem tutaj nowy pragnę wszystkich przywitać.

 

Do sedna, kupiłem uszkodzoną w przód Yamahe xj6 z 2010r.

Uszkodzona była stacyjka, jako że posiadałem klucz (Matkę-czerwony) postanowiłem dokupić inna stacyjkę i przerobić zamek w niej pod ten że klucz.Wszystko pięknie, ładnie lecz moto nie odpala. To znaczy po przekreceniu kluczyka nie słychać pompy paliwa-kable sprawdzone miernikiem, wszystkie ok. nie wychodzi prąd z immo. Rozrusznik kręci, inne podzespoły jak swiatla,klakson itp też działają. Sprawdziłem czujnik wstrzasowy wydaje się być sprawny-kumpel posiada xj6 i mysle czy go jeszcze nie podmienić. Nie mam jeszcze zamontowanego licznika i myślę czy to też nie moze byc przyczyną. Zastanawiam się nad wyłączeniem immo takowa usluga kosztuje 350zl, lecz chcialem zasiegnać waszej rady żeby nie tracić bezsensownie pieniędzy,

 

Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam :icon_exclaim: :lalag:

 

P.s. w razie bym napisał w złym dziale, lub złamał jakieś zasady, proszę o przeniesienie, jeszcze nie ogarniam tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka. immo już ogarnięte, pompa paliwa chodzi, czujnik uderzeniow ok.rozrusznik kreci ale nie odpala,

jakieś sugestie?

Nie ma iskry na swiecach i wydają się być suche. coś moze byc jeszcze uszkodzone? Jakis przekaznik albo co??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...