Skocz do zawartości

Victory Cross Country Tour


Rafnow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich motocyklistów 😉. Mam do Was serdeczną prośbę o radę czy warto kupić ten motor Victory Cross Country Tour.Motor jest z 2014 roku w stanie idealnym sprowadzony z Ameryki , motor nam się bardzo podoba , lecz mało informacji jest na jego temat więc stąd moje pytanie gdyż nie kosztuje on małych pieniędzy . Jeżeli ktoś posiada taki motor lub miał do czynienia z takim motorem byłabym wdzięczna o opinię , im więcej opini tym lepiej .Do tej pory przez 10 lat jeździliśmy na ścigaczu więc przyszła pora i latka 😉 aby zmienić maszynę. Jeszcze raz wszystkich pozdrawiam i czekam na liczne odpowiedzi ☺️ z powazaniem Gosia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję kolego za odpowiedź ale w lutym była informacja że koncern Victory zostaje zamknięty ale przez 10 lat obiecał wsparcie swoich klientów w podzespoły Wszelkie prawa ma przejąć INDIAN® CHIEFTAIN .Bardziej zależało by mi na opiniach osób które posiadają lub posiadaly tę markę motoru ale bardzo dziękuję za odpowiedź pozdrawiam serdecznie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi.

Musisz trafić moto z małym przebiegiem. Ja latam takim motocyklem od 2014 r i zrobiłem już 35000 km bez żadnych awarii... kupiłem moto z przebiegiem 2000 km za prawie 100.000 tyś

Motocykl świetnie się prowadzi w zakrętach mimo dużej masy---sam składa się w łuki. Bardzo wygodny w dalekie trasy dla 2 osób. Ogromne kufry.

Szukaj z tempomatem i grzaną kanapą---fajna sprawa:). Miałem sporo różnych moto sportowych i cruiserów.... ten jest super---nie trzęsie jak na harleyu i nie wpada w wibrację w całym zakresie obrotów. Gdzieś pojadę i odejdę od motocykla to kolejka oglądających----upierdliwe ale miłe bo podczas jazdy ludzie unoszą kciuk do góry i się uśmiechają..:)

Spalanie w trasie nie przekroczy 6 l



Odnośnie porównania ze sportowym moto---- to się nie da nic porównać... całkiem inne wrażenia z jazdy ale to całkiem inna maszyna... jest stabilniejszy w łukach---masz 100% panowania nad maszyną --- jest na youtube jak policja jjezdzi po torze

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...