Skocz do zawartości

Kompan na wycieczkę


maruder1991
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

jestem całkiem świeży w światku motocyklistów, ponieważ swoją CBRkę posiadam dopiero od kilku tygodni. Można powiedzieć, że jako tako sprzęt już wyczułem. Dlatego, że uważam jazdę w pojedynkę mniej ciekawą niż z kimś szukam kogoś do krótkich wypadów lub też trochę dłuższych.

Ja jestem z Włocławka i na krótkie wypady wolałbym raczej kogoś z okolicy ale jestem także otwarty na różnego typu dalsze przejażdżki (nawet na granicę) i głównie byłbym nastawiony bardziej na takie. Jeśli ktoś, tak jak ja, szuka kogoś do wspólnej jazdy lub ma pomysł na wypad (nawet kilkudniowy) to zapraszam do kontaktu a myślę, że się dogadamy.

Dla informacji mam 25 lat i jeżdżę Hondą CBR600 F4.

Pozdrawiam serdecznie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, ja mam 40 lat. Od 6 roku życia jeżdżę wszystkim co ma silnik. Na motocyklach, różnych, zrobiłem z 300 tys km. Tylko na ostatnim, w trzy lata, prawie stówkę. I nie uważam, że już wyczułem maszynę.

Takie podejście to bardzo szybka droga do szpitala. Nieco dalsza tylko na cmentarz....

Ucz się pilnie i nie ufaj intuicji ;)

Miłych pojeżdżawek.

Dojedź w jednym kawałku do końca sezonu.

 

Żużu77, Cieszyn, R12RT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, może źle się wyraziłem. Miałem raczej na myśli, że umiem się poruszać na moto z punktu A do punktu B a nie perfekcyjne opanowaną maszynę. Po prostu, że umiem na tym jeździć. Nauka na pewno zajmie mi jeszcze sporo czasu. Aktualnie można wręcz nazwać mnie zawalidrogą. Jestem świadomy z czym mam do czynienia i jak może się skończyć jazda, gdy fantazja poniesie za bardzo. Mam tylko nadzieję, że przez moją jazdę nie zrobi mi się kwadratowa opona :cool: . Pozdrawiam serdecznie.

Edytowane przez maruder1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oponą się nie przejmuj.

Będzie następna. A potem następna i następna....

U mnie opony z reguły nie dożywają końca sezonu....

Najważniejsze, to chcieć. A jak chcesz, to i kompan się znajdzie.

Idealnością byłoby mieć dziewczynę, co sama lata. Wtedy to już wspólna pasja i sposób na życie.

 

Żużu77, Cieszyn, R12RT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oponą się nie przejmuj.

Będzie następna. A potem następna i następna....

U mnie opony z reguły nie dożywają końca sezonu....

Najważniejsze, to chcieć. A jak chcesz, to i kompan się znajdzie.

Idealnością byłoby mieć dziewczynę, co sama lata. Wtedy to już wspólna pasja i sposób na życie.

 

Żużu77, Cieszyn, R12RT

Bardzo pocieszające, ale wcale nie jest tak łatwo znaleźć kompana do wycieczek początkującemu motocykliście. Pozostaje uczyć się samemu, żeby "jako tako wyczuć motocykl", bo inaczej nikt nie będzie chciał jeździć z "zawalidrogą" Myślę, że maruderowi właśnie o to chodziło, a nie o przechwałki. Temat wcale nie jest taki prosty :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie nie pozostaje mi nic innego jak przejechać się na jakiś zlot.

Jeżdżąc w okolicach Włocławka widziałem już ze dwie większe grupy na moto z rejestracjami z mojego miasta także widać, że coś tam się dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...