Skocz do zawartości

Uwaga kierowcy – policja ma 12 nieoznakowanych motocykli z wideorejestratorami


rambi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jestem pewien że za jakiś czas w ręce organu represji wpadną drony i inne bezzałogowe jednostki latające które podczas jednego przelotu narobią kasy tyle że szok.

 

JAk tylko kasy natrzepia to pol biedy, gorzej jak zaczna z tych dronow rakiety na tych piratow odpalac.

 

Chyba bede musial Jakis System antyrakietowy w furze zamontowac :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie ma już znaczenia, ile tych motocykli jest? Jeśli się sprawdzą to ich ilość będzie rosła. Politycy (państwo) rękami Policji skubać będą obywatela bo mogą. Nasza rola jest taka aby się nie dać złapać. Wzorem nieoznakowanych radiowozów, publikować numery i fotki tych pojazdów oraz śledzić ich liczbę i miejsce patroli.

Jeśli nawet zamierzony cel nie zostanie osiągnięty, to i tak zwiększą ilość argumentując to w inny sposób. Wszystko i tak pójdzie z naszej kieszeni. Nawet jeśli taki jeden motocykl "nie zarobi na siebie", to obetną przykładowo kasę z urazówki żeby następny nadrobił.

Ja się pilnuję, ale ostatnio dałem się ustrzelić pod samym domem. 700m po Modlińskiej od skrzyżowania do skrzyżowania, trzy pasy pustej drogi i... nie włączyłem Yanosika bo to tylko 700m :banghead: Kuźwa, dawniej jak było tylko CB-radio, to się go używało tylko w trasach i to wystarczało. I takie kwiatki się zdarzały, że miśki (wtedy to określenie nie miało obecnego dziwnego wydźwięku :) ) potrafiły na CB powiedzieć samemu: Stoimy w miejscowości X i zapraszamy na kontrolę prędkości wszystkich chętnych. Kierowcy jechali więc wolniej, nikt się nie nadział na mandat i cel bezpieczeństwa był osiągnięty wyłącznie prewencyjnie, bez wkurwionych ustrzelonych.

 

jestem pewien że za jakiś czas w ręce organu represji wpadną drony i inne bezzałogowe jednostki latające które podczas jednego przelotu narobią kasy tyle że szok.

A ja jestem pewien że wkrótce wszystkie samochody będą musiały mieć zapląbowany GPS, a przepisy ograniczą prędkość do takiego stopnia, że ludzie i tak będą przekraczać prędkość bo nie zdzierżą.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem pewien że wkrótce wszystkie samochody będą musiały mieć zapląbowany GPS, a przepisy ograniczą prędkość do takiego stopnia, że ludzie i tak będą przekraczać prędkość bo nie zdzierżą.

 

wszystko zależy od okolicy. w jednych pracuje się nad poprawą bezpieczeństwa, w drugich - jak nadwiślańska - nad wpływami budżetowymi. warto odnotować różnicę

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem pewien że wkrótce wszystkie samochody będą musiały mieć zapląbowany GPS, a przepisy ograniczą prędkość do takiego stopnia, że ludzie i tak będą przekraczać prędkość bo nie zdzierżą.

Ziggi,

 

ale o tym to pisalem z dobre 8 lat temu, tyle, ze ten GPS bedzie automatycznie wysylal predkosc nazwijmy to - tam gdzie trzeba, he, he

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziggi,

 

ale o tym to pisalem z dobre 8 lat temu, tyle, ze ten GPS bedzie automatycznie wysylal predkosc nazwijmy to - tam gdzie trzeba, he, he

 

:crossy:

Pamiętam. Wtedy też Wasza Eminencja pisał to po mnie i myślał że wymyślił to pierwszy :)

ch*j z tym. Obyśmy się obaj mylili...

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siggi,

 

To nie jest sprawa mylenia sie a niestety sprawa czasu. A motorem sa Towarzystwa ubezpieczeniowe.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siggi,

 

To nie jest sprawa mylenia sie a niestety sprawa czasu. A motorem sa Towarzystwa ubezpieczeniowe.

Szukanie argumentów do odstąpienia od wypłaty odszkodowania, to trochę co innego jak permanentna kontrola i groźba mandatu.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...