Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z szanownego grona użytkuje BMW S1000R. Jest fajna sztuka do kupienia i pomimo iż nie miałem specjalnie zamiaru kupić moto w tym momencie, to przyznam, że "okazja" kusi.

 

 

Chciałbym poznać wasze zdanie na temat tego motocykla, rozważałem kupić Yamahe MT10 na jakiejś wyprzedaży, ale może to nie gorszy pomysł wyrwać tę BMW. Nie wygląda wam coś na podejrzane przy tym motocyklu? Rok produkcji 2014, pierwsza rej. 2015r.

Bogaci są fajni i w miarę uczciwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbys wyrobil finansowo, to sugerowal bym teraz ta po lifcie, nieco ladniej wyglada.

 

Kumpel wlasnie kupil nufke R1 i tez zadowolony.BMW nie bral, bo taka kupil znowu jego kumpel.

 

Harpagan, na Forum Kolo sprzedaje K 1300 S moze taka bys sie zainteresowal ?

 

To Taki kompromis mieszy Super Sportem a mocnam Naked'em :icon_mrgreen:

 

Karnij sie bo naprawde warto

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślisz o RR, to R-ka będzie słaba - ściąga z siedzenia przy 140 km/h :). Ale akcesoryjna szybka daje radę. Wczoraj miałem na torze kartingowym okazję zrobić kilka kółek r-ką. W porównaniu do mojego suva (ten sam silnik, elektronika, bajery) który aż dziwne też daje spoko radę na takich wonych i krętych zakrętach, r-ka jest znacznie poręczniejsza - lżejsza, krótsza... stworzona do takiego śmigania.

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem i pojeździłem s1000rr, niestety zblokowana do 8000 obr/min i 208 km/h z racji przebiegu. Musze chwilkę poczekać aż dobiją jej 1000km i wtedy spróbuje tego diabła.

Prowadzi się lekko, zmiana biegów bez sprzęgła w górę i w dół świetna sprawa. W trybie "race" tłumik ładnie strzela ;)

Nie maja s1000r zarejestrowanej na dzień dzisiejszy ze względu na słabą sprzedaż :(

Bogaci są fajni i w miarę uczciwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...