Skocz do zawartości

BELL M5X


Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś Bella M5x? Jak się sprawuje? Może ktoś jeździ w okularach i wie czy sie dobrze układają? I pytanie, czy faktycznie długa trasa w tym to wyzwanie, czy jednak da się przeżyć?

 

Kask nie ma żadnych blend, intercomów, pinlocków, lampek, zjebanych regulacji wentylacji, że z lewej sobie chłodzisz, z prawej grzejesz, na ryj masz zimno, na dupę gorąco i innych tandetnych gówien, do tego chyba jest bezpieczny, dobrze wykonany i leciutki w przyzwoitej cenie dlatego mnie interesuje, jednak tylko w jednym sklepie w PL je znalazlem i zeby go przymierzyc musialbym zamowic ze dwa rozmiary i najwyzej jeden odeslac, ale jak nie pasuja okulary to nie biere.

Edytowane przez straycat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz? Też nad tym myslalem, ale przy fali zachwytów nad Arai i Shoei zaczynam sie zastanawiac ile w tym wszystkim jest prawdy, a ile marketingu. W kazdym sklepie motocyklowym polecaja tylko i wylacznie Arai i Shoei i wmawiaja ci, ze kazdy inny kask to gówno i podadza ci 100 tys. powodów dlaczego tak jest. A jak tylko coś wspomnisz o testach Sharp to zaczna ci wymyslac jakie to testy Sharp sa przekłamane, że gwiazdki to tam dają za grafikę i malowanie. A ja wolę mieć kask porządnej firmy, który i tak zdobył te 5 gwiazdek, czy te testy są dobre, czy nie. Po prostu wolę mieć tą świadomość. I taki jest Bell m5x.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że wszystko jest przereklamowane. Do tej pory miałem shoeia i z okularami było ok, ale chciałbym coś innego. Okulary też są przereklamowane. Chyba trzeba zacząć jeździć bez okularów, bez kasku, i bez głowy najlepiej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem... Ja tam w starym jeździłem... I nie był przereklamowany.... Ale jak zacząłem jeździć w okularach to albo Cabergi albo HJC najlepiej mi pasowały...

 

Edyta: albo angielskie (chińskie tak naprawdę) NUVO SP.

Edytowane przez quasimodoo

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz... Każdy mi inny łeb i inne okulary...

Więc co jednemu kupa to drugiemu kawior ;).

Dlatego trzeba mierzyć... KONIECZNIE!

A nie opierać się na zdaniach wyczytanych w internetach ;).

 

 

Edyta : ja crasha miałem i latałem często w Cabergu VOX... Bodaj...

Tja... Takim dokładnie :

https://www.google.pl/search?q=CABERG+VOX+DAYTONA&oq=CABERG+VOX+DAYTONA+&aqs=chrome..69i57j0l3.12094j0j4&client=ms-android-xiaomi&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8#imgrc=4Rr6eBci4yjuaM:

Edytowane przez quasimodoo

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że wszystko jest przereklamowane. Do tej pory miałem shoeia i z okularami było ok, ale chciałbym coś innego. Okulary też są przereklamowane. Chyba trzeba zacząć jeździć bez okularów, bez kasku, i bez głowy najlepiej :D

 

To jeżeli do tej pory miałeś shoei'a, to kup sobie coś innego. Zobaczysz dlaczego chwalą shoei'a i arai'a :)

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Arai i Shoei zupełnie inaczej leży na głowie ;)

 

Bell to też dobra firma i solidne garnki, ale Arai i Shoei są bez konkurencyjni ;) Sam chętnie mógłbym jeździć w Bellu bo wyglądają super, ale kupiłem RX-7V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...