Skocz do zawartości

Forumowe spotkanie przy zachodniej granicy 2017...


_Monter_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Deszcz nie deszcz, smażony boczek sam się nie zje ;) Ja jestem na 100%.

 

Monter, a Ty jak? W ciepłych kapciach samochodem czy sam? ;)

 

Ja zapewne w piątek rano na spokojnie, bo mam teraz zbyt fajny motocykl, żeby jechać autostradą ;)

 

Ale za to po Nietoperku planuję odbić na wschód i wstąpić na jeden nocleg do Torunia, bo w tym roku mogę już nie mieć więcej okazji na dalsze wypady. :)

Do Torunia turystycznie czy rodzinnie?W T bylem 30 lat temu,mozna by bylo odwiedzic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to fake news............. Nie słuchaj JERZYKA..................... grizzlego, ani Mariusza. Oni mają tylko jeden cel............. omamić i zostawić........... Nawet w tym celu, przyjadą busem...........

A co Ty nam za dywersję uprawiasz? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ty nam za dywersję uprawiasz? :)

Bo nie wie jak duży jest grill, a gdy boczku zabraknie...

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Torunia turystycznie czy rodzinnie?W T bylem 30 lat temu,mozna by bylo odwiedzic.

Turystycznie, na niedzielę i w poniedziałek do domu. Jeśli byłeś 30 lat temu, to będziesz pozytywnie zaskoczony ;)

 

Jeśli zdecydujesz się jechać w piątek, to Ja z Jaworzna wylatuję ok 8-9 rano. Cały wypad razem z Toruniem wyjdzie ponad 1100km

Screenshot_2017-08-31-14-10-20.png

Dlaczego na świecie żył i czego chciał, dokąd dążył, komu służył - sam nie wiedział. Służył stepom, wichrom, wojnie, miłości i własnej fantazji.

 

 

Primum non nocere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turystycznie, na niedzielę i w poniedziałek do domu. Jeśli byłeś 30 lat temu, to będziesz pozytywnie zaskoczony ;)

 

Jeśli zdecydujesz się jechać w piątek, to Ja z Jaworzna wylatuję ok 8-9 rano. Cały wypad razem z Toruniem wyjdzie ponad 1100km

Tzn.jesli juz to spotkamy sie na jakims MOPie na A4 zaraz za Jaworznem ok.9 rano?

Tam jest chyba Orlen zaraz?Torun zanosi sie interesujaco.

Ale jesli pojade wczesniej do N to Torun jak najbardziej wchodzi w rachube.To jest namiot czy domki?

Edytowane przez JERZYK-NYC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O której 17-go masz zamiar do trampa zajechać?

Wszytko zależy od porannej formy, ale myślę, że najpóźniej 17. :)

 

Tzn.jesli juz to spotkamy sie na jakims MOPie na A4 zaraz za Jaworznem ok.9 rano?

Tam jest chyba Orlen zaraz?Torun zanosi sie interesujaco.

Ale jesli pojade wczesniej do N to Torun jak najbardziej wchodzi w rachube.To jest namiot czy domki?

 

W Toruniu masz do wyboru wszystko, pokój, domek, namiot.. ;d

http://www.campingtramp.pl

 

 

Co do trasy, to jadąc do N, siłą rzeczy musisz przejechać przez Jaworzno ;) Zjedziesz zjazdem na Jaworzno i pojedziesz główną drogą aż nie staniesz na światłach gdzie po prawej stronie masz Orlen ;) poza tym, mamy telefony, zgadamy się jeszcze :D

Dlaczego na świecie żył i czego chciał, dokąd dążył, komu służył - sam nie wiedział. Służył stepom, wichrom, wojnie, miłości i własnej fantazji.

 

 

Primum non nocere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszytko zależy od porannej formy, ale myślę, że najpóźniej 17. :)

 

 

 

W Toruniu masz do wyboru wszystko, pokój, domek, namiot.. ;d

http://www.campingtramp.pl

 

 

Co do trasy, to jadąc do N, siłą rzeczy musisz przejechać przez Jaworzno ;) Zjedziesz zjazdem na Jaworzno i pojedziesz główną drogą aż nie staniesz na światłach gdzie po prawej stronie masz Orlen ;) poza tym, mamy telefony, zgadamy się jeszcze :D

Tak jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diabeł, a nie chcesz do mnie wpaść z niedzieli na poniedziałek?

 

A może Ty do Toronto z niedzieli na poniedziałek? :D

Dlaczego na świecie żył i czego chciał, dokąd dążył, komu służył - sam nie wiedział. Służył stepom, wichrom, wojnie, miłości i własnej fantazji.

 

 

Primum non nocere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...