Skocz do zawartości

Grecja od 23-04-2017 na 10-12 dni, mała pojemność 125 ccm.


mrzysty
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Nie zapuszczaj się za daleko w kontynent, nudno...i drogo, zalicz Meteory i wracaj, Albania dużo ciekawsza.

Wybacz, ale mam diametralnie inne zdanie.

Grecja jest wspaniała, a Meteory to dopiero przedsmak tego, co czeka nas dalej.

Co do cen - na to nie mamy wpływu.

Albania też jest wspaniała, ale inaczej. Poza tym to kolejna wycieczka.

Jeśli będziemy chcieli zobaczyć Grecję i Albanię za jednym razem - nie zobaczymy niczego.

 

a ja mam zamiar na sam ďół zjechac, Ale na polnocy ciekawiej... Jak mowisz... meteory, i Vikos :-)

Jedź, jedź! Nie pożałujesz na pewno.

Tylko przygotuj się do wycieczki, bo inaczej pojedziesz do Aten i stwierdzisz, że Grecja jest nudna!

To trochę tak jak oceniać Polskę z perspektywy Warszawy...

Koło Aten przykładowo jest przepiękny przylądek Sunion, gdzie wschód i zachód słońca to wrażenie magiczne!

Odsyłam do mojej relacji:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php/topic/129865-grecja-relacja-z-wyprawy-2009/?hl=grecja

Nie żałuję ani jednego kilometra. Natomiast, wiedząc to co wiem, kończąc wycieczkę na Meteorach, nigdy bym sobie tego nie wydarował!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...