Skocz do zawartości

Mój Kumpel chce kupic moto


Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje zrobić prawo jazdy a jak nie chce prawka to proponnuje Pony 50 o ile ma karte motorowerową albo jest pełnoletni. Całe szczęście że ma tak mało kasy i nie starczy mu na nic porządnego. W przyszłości, jak środki pozwolą i dalej nie będzie daleko wypuszczał proponuje srada 1000, w koncu artur śmiga na sradzie 600 i wszytko gra. TYLKO ŻEBY SIĘ NIE WYPUSZCZAŁ ZA DALEKO BO POWYŻEJ 100km OD DOMU JUZ TRZEBA ZNAĆ PRZEPISY I POSIADAĆ PRAWO JAZDY !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej,zeby kolega sobie pieniążki odłożył np.na konto. Zrobil prawko, usprawnil obecną MZ ETZ 150-ewentualnie kupił 250/251, dokupił jakis "lepsiejszy" kask,kurtkę i rekawiczki(choćby uzywane) i cieszył sie z wiatru we włosach :mrgreen:

 

Pozdrawiam ;)

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz wspomnial "Wujek samo zlo" (pozdrawiam) kolo niech kase przytrzyma poszlifuje jeszcze na 150 dozbiera kasy i kupi moto takie jak mu sie podoba. Bo kasy moze nie przepije skoro to na taki ceel jak motocykl chyba ze woli imprezy wiec zapomnijmy o sprawie, ale zycze powodzenia!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak...

Idzie zima i już w gazetach widac dobre okazje, bo np gośca niestać na garażowanie.

Po MZ150 Bogiem bedzie dla niego jakaś YamachaXS400 lub Honda450

Wkarzdym razie jak koledzy wyzej proponuje odłożyc kase za rok na prawko lub na jakis motorek (motorki tanieja zwlaszcza te z lat 80). Chociaż ja sam jak niektórzy mówie zeby prawko robić a prawka niemam i byłem na Gryfie2004 oraz w Karwii na wakacjach. Ale ja niemiałem możliwości na zrobienie kursu, teraz jestem w trakcie, a prawko robie tylko dlatego żeby pozwolić swojemu sumieniu jezdzić z ukochanym plecaczkiem... (i być odpowiedzialnym)

 

 

Pozdrawiam

 

PS

Prosze niebrać przykładu z Sz6stego kretyna na świecie ;)

17353.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestesm zdania ze nie ma co kupowac starego grata bo wiecej bedzie sie go remontowac niz jezdzic - a tym bardziej jakiegos wynalazka Rg 250 z 1986 roku - przeciez to bedzie gorsze padło niz MZ i koles bedzie tylko ładowal w nia kase - jak uzbiera ze 2 tys wiecej to kupi juz calkiem przyzwiotego GS 500 a to juz znacznie lepszy sprzet niz MZ i nie dostanie szoku po przesiadce z MZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...