Skocz do zawartości

Szukam starego H-D wyjadacza z dolnośląskiego


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

szukam osoby która ma doświadczenie w regulacji naciągu pasa napędowego.

Mam Sportstera 883.

Mógłbym podjechać jak zrobi się znośnie. Wyregulowalibyśmy naciąg. Zawsze się czegoś nauczę.

Oczywiście odpalę coś za fatygę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, widziałem ten tutorial już wcześniej.O serwisówkę też nie pytałem.

Pytałem czy ktoś miałby ochotę dostać kilka złotych za pomoc przy ustawieniu tego pod nadzorem osoby dla której to nie pierwszyzna.

Bardzo dziękuję za kolejne pytania o serwisówkę, filmy, złośliwe uwagi i inne pierdoły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, widziałem ten tutorial już wcześniej.O serwisówkę też nie pytałem.

Pytałem czy ktoś miałby ochotę dostać kilka złotych za pomoc przy ustawieniu tego pod nadzorem osoby dla której to nie pierwszyzna.

Bardzo dziękuję za kolejne pytania o serwisówkę, filmy, złośliwe uwagi i inne pierdoły.

Czekaj no, masz pretensje do odpowiedzi? A czym jest to podyktowane? Twoim lenistwem czy też brakiem odwagi na podjęcie się niezbyt skomplikowanemu zabiegowi?

 

Jak świecisz denarami to pociskaj do serwisu lub najbliższego Tobie warsztatu od moto i nie wprowadzaj sztucznych problemów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chce ci się jechać do Warszawy to zapraszam. Przyrząd mogę Ci użyczyć, powiem co i jak i bez problemu sobie poradzisz. Jedyne co musisz zorganizować to dane z serwisówki do Sportstera (ile mm ma ugiąć się pas i czy z podniesionym kołem czy na stopce oraz z jaką siłą należy dokręcić oś), bo nie mam serwisówki do sporta.

Jeśli nie boisz się ubrudzić rąk, bez problemu dasz radę. Zresztą, z przyrządem o którym pisała Monter i filmem instruktażowym, też pewnie byś sobie poradził.

 

P.S.

O pieniądzach zapomnij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...