Skocz do zawartości

Naklejki na bok baku


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam całe bractwo. Jako, że ostatnio wzięło mnie na odrestaurowanie mojego Komara 4 stanąłem przed problemem kalkomanii na zbiorniku paliwa. Przeszukałem internety ale znalazłem tylko napis komar w kalkomanii a ja potrzebuję Komar 4. Macie może kogoś kto mi zrobi na zamówienie takie ustrojstwo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Hej, podczas kupna motocykla wiedziałam, że bak ma zdarty lakier od ochraniaczy na kolanach. Nie było tego bardzo widać ale jak wyjechałam na słońce to okazało się, że jednak to widać :D

 

No i chciałabym zakupić takie fajne nalepki na bok baku (żeby to zakryć) ale nie wiem ogólnie jak to nazwać. Nie chcę stompgripa tylko coś w deseń materiału jak zwykły tankpad albo jakaś pianka. Spotkał się ktoś z czymś takim? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, mam po obu stronach taki... okrąg zdartego lakieru, nie farby czerwonej ale tego lakieru przeźroczystego na niej. Okrąg ma średnicę tak 4cm po obu stronach. No w ciemności tego nie widać ale na słońcu no tragedia :( a te nalepki ze stomgripa po 200zł chodzą tylko temu, że są funkcjonalne podczas hamowania, mi zależy tylko na kwestii wizualnej. 200zł za nalepki dla zakrycia to troszkę przesada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie eazigrip też szukałam i na moją ybr 250 nie ma, tylko głównie same sporty a do Ikei mam jakieś 100km :/

 

Patrzyłam jeszcze na aliex... ale nie wiem, jak klej będzie trzymał bo już po 10$ są i też nie pod mój model tylko jakieś inne, ale może akurat jakiś by siadł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój, zostało mi tego jeszcze na obklejenie kilku baków. Podaj adres to Ci wyślę w weekend.

http://i66.tinypic.com/2aha4xj.jpg

Wrzucam jeszcze fotkę, żeby pokazać jak to wygląda. Po obu stronach jest tak samo, czy jesteś pewien, że mata z Ikei to zasłoni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że tak. Ona niby jest pół-przezroczysta ale w praktyce widać tylko jaki mniej więcej jest kolor pod spodem. Takich detali nie powinno być widać. Z resztą nawet jak nie przykryje to po prostu wyrzucisz i poszukasz czegoś innego.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...