Skocz do zawartości

Szukam sponsora - co sądzicie?


Mafia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

komarka zarejestrował nakleił to na niego a nastepnie schował go do piwnicy a jeździł swoja Yamaha

 

niema tak latwo, moj tata kiedys mial reklame na aucie jakiejs tam firmy (tylko na przedniej masce) i za to mu mieli placic :mrgreen: , tylko trzeba im bylo wysylac rachunki za tankowanie, i rachunki za mycie :lol: po miesiacu przyslali nam list ze tankujemy ciagle w tej samej stacj benzynowej i pieniedzy nie przysla ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

hmm sama zasada sponsoringu wg mnie jest OK. Mam nośnik reklamy i udostepniam go za odpowiednią opłatą. Motocykl jest z definicji obiektem przyciągającym wzrok przechodniów wiec spełnia zadanie ruchomego banera. jest tylko problem z rozliczaniem rozjazdów (bo aby reklama była skuteczna to moto musi śmigać i być widoczne). Ja za powiedzmy 300 zł/miesiąc netto byłbym skłonny jeżdzić SVką malowaną nawet w barwy Allwaysa :banghead: No ale to extremum... Reklamę innych środków niż higieny intymnej jeszcze chętniej bym umieścił odpłatnie na motocyklu.... a co zawsze to pokrycie choćby części wydatków na jego utrzymanie... Nie rozumien dlaczego tak wszystkich oburzyło tego typu ogłoszenie... Ludzie kombinują jak moga :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumien dlaczego tak wszystkich oburzyło tego typu ogłoszenie... Ludzie kombinują jak moga

 

Bo wozić reklame za powiedzmy 300zł miesiecznie to jest luzik ale jak ktoś prosi o motocykl i pisze " dt 50 ale powyzej 2002 roku nie starsza" to chyba przegina.

Albo crsołwke do starów. A utrzymanie takiego motocykla to z ze 1500zł na jedn start + treningi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...