Skocz do zawartości

jak to jest z zxr 400


Rekomendowane odpowiedzi

WITAM

CHCIAŁBYM KUPIĆ NA PRZYSZŁY SEZON ŻONIE ZXR400

CZY MOŻECIE SIĘ WYPOWIEDZIEĆ NA TEMAT TEGO MOTO.TEMAT BYŁ JUZ PEWNO PORUSZANAY ALE CO TAM. ZDANIA CO DO TEGO MOTORU OD TAMTEJ PORY MOGŁY SIE POZMIENIAĆ.

JESZCZE JEDNO CZY TE RURY Z PRZODU (CHYBA WLOTY POWIETRZA) MOŻNA PRZEROBIĆ?

POZDRAWIAM :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

namierzyłem zxr 400 99r ok 6tys licznikowe drugi właściciel kupiona w kraju przerysowana lewa owiewka gumy do wymiany napęd do wymiany na pierwszy rzut oka za 16 tys.

Co o tym sądzicie?

Pozdro :(

 

 

Nooo, jak napęd ma do wymiany (to tylko 400 cm3) to ma nie 6 a ze 26 lub 36 tkm przejechane... Spytaj dlaczego licznik jest kręcony! I obejrzyj książkę serwisową. Może być tak, że był rozwalony i ma nowe zegary założone.

 

Pamiętam w zeszłym roku w Poznaniu na torze jeźdizła dziewczyna na 400-ce i dawała nieźle w palnik. Lekka maszyna, i żona będzie mogła uczyć się ze sprzęgła stawiać na gumę (bo z gazu nie pójdzie raczej...).

 

A wloty po cholerę chcesz przerabiać? Przecież to doładowanie dynamiczne! Do moto zawsze z zasadą lekarza : po pierwsze nie szkodzić!

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

namierzyłem zxr 400 99r ok 6tys licznikowe drugi właściciel kupiona w kraju przerysowana lewa owiewka gumy do wymiany napęd do wymiany na pierwszy rzut oka za 16 tys.

Co o tym sądzicie?

 

No nie wiem..... ja kupiłem 750 z 2001r z udokumentowanym przebiegiem 9500km za 15,500 plus koszt rejestracji i drobnych poprawek

Jak wygląda moja Kawaka i w jakim jest stanie mozesz zapytac tych co byli w Borkach.

 

Tak że w/g mnie to cena nie jest wcale taka atrakcyjna. :(

 

Druga sprawa że wszystkie "400" to w prostej linii implanty z Japonii.Może byc kłopot z niektórymi częsciami, a w skrajnych przypadkach nawet z dokumentacją.

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpuściełem to moto, jak zaczałem dokładniej wypytywać to okazało sie że moto to jeszcze zarejestrowane na kolege a kolego gdzieś ale niby o wszystkim wie takie tam ściemy.

 

to musisz mieć strasznie ostrą kobitkę

Dokładnie taka jest :twisted:

A wloty po cholerę chcesz przerabiać?

A na poczatku troche wydawało nam sie ze nie wygląda to wspaniale,ale potem uznaliśmy ze nie takie głowy jak moja nad tym myslały i tak niech zostanie.:lapagora:

Pozdrowionka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
A wloty po cholerę chcesz przerabiać? Przecież to doładowanie dynamiczne!

Od kiedy w kawie zxr400 te rury są do doładowania dynamicznego :-) Jak ten model konstruowali to japońce jeszcze nie znały doładowania dynamicznego :-) Te rury nie są w ogóle połączone z airboxem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wloty po cholerę chcesz przerabiać? Przecież to doładowanie dynamiczne!

Od kiedy w kawie zxr400 te rury są do doładowania dynamicznego :-) Jak ten model konstruowali to japońce jeszcze nie znały doładowania dynamicznego :-) Te rury nie są w ogóle połączone z airboxem

 

Z tego co wiem te rury są do chłodzenia modułów i cewek zapłonowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...