Skocz do zawartości

Kotlina Kłodzka / Czechy / Wschodnie Sudety 6 - 7 .08.2016


adamgliwice
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kotlinę Kłodzką trochę zjeździłem.....ale nie wykluczam....

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dwa dni w Sudety i Kotline Kłodzką. Spanie, znajdziemy coś. Tak około 700 km na dwa dni....

 

Albo ja jestem tak mało kumaty, albo z twojego postu nie wynika konkretnie o co ci chodzi. Czy o namiary na noclegi, czy propozycje atrakcji i tras, czy w końcu o chętnych na wspólną wycieczkę. Uściślij a propozycje czy rady napewno się znajdą. Sam mam kilka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie w załaczeniu plik Google Earth . trasa około 700 km. po drodze Horice wyścigi motocyklowe.... nie byłem nie widziałem ale podobno warto poogladąć akurat ten weekend.

 

http://www.amkhorice.cz/cz/zavody/ceska-tourist-trophy/

 

nie ukrywam zę było "tylu kolegów .... zainteresowanych" ze znalazłem sobie spanie w Gościuńcu Eden ... na razie zrobiłem rezerwacje tylko dla siebie no bo ... nie było zaintersowania...gdyby było wiecej chętnych zrobie rezerwacje. poznałem gościa który to prowadzi , jak bedzie konkret dzwonie o wiecej miejsc ...

 

http://www.goscinieceden.pl

 

Moja Sugestia jeśłi chodzi o wyajzd spotkanie w Kędzierzynie Koźlu stacja Orlen na wlocie do miasta koło śłuzy na kanale gliwickim. Godzina powiedzmy 7.00 w sobote,,,

Al. Jana Pawła II 53
47-232 Kędzierzyn-Koźle

N 50.353019, E18.237212

 

 

 

 

 



nie wiem dlaczego nie moge dołączyć pliku ... spróbuje jeszcze raz,,,



sorry pisze ze nie ma mam uprawnień do tych plików ,jak coś dać mi na wiadomośc , swój adres mailowy poślle w formacie Google earth



trasa generalnie po górkach, troche dziór zabitych dechami, średnia nie bedzie większa niz 40 km/h.... trochę zkretów, jak będzie dobra pogoda, super widoki gwarantowane..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam urlop od piątku, jestem zainteresowany wypadem z tym, że jestem z Białegostoku. Fajnie by było obejrzeć te wyścigi w Horicach. Poza tym ja nigdy nie byłem w górach ;)

Organizator ze mnie słaby. Mam za to sprawny sprzęt, wytrwałość i dyscyplinę jazdy. Mogę nocować w najgorszych nawet warunkach. Liczy się fun z jazdy i piękne krajobrazy :biggrin:

Edytowane przez samolot

Komar 2320 > WSK 125 > CBR 600F2 > CBR F4I SPORT > Kymco Active > YBR 125 > CBR 600RR PC 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...