Skocz do zawartości

SUZUKI GSX-R 750 SRAD (rok ok 98)


Rekomendowane odpowiedzi

hehe ja też niebieską 99...

Tylko mało jeszcze jeździłem bo zanim przyszła ze stanów zastała mnie zima a w ciepłe styczniowe dni jeszcze nie była zarejstrowana więc za sobą mam tylko troche jazdy po osiedlu i dwa krótkie pół godzinne wypady na miasto przy -3 a nawet -5 stopniach... ale w porównaniu do F2 róznica jest potworna...

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wiele razy słyszałem że gsx-r 750 lubi dużo benzynki spalić, i tu pytanie. Dużo to znaczy ile??? czy to prawda, żę przy ostrzejszej jezdzie palą ok. 15 litrów??? 8O A ile w trasie? i czy takie moto nadaje sie na podrózowanie po Polsce? :)

pozdro

Motorynka - Komar 50 - Jawa TS 350 x2 - Mz Etz 251e - Kawasaki zx6r 636

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wiele razy słyszałem że gsx-r 750 lubi dużo benzynki spalić' date=' i tu pytanie. Dużo to znaczy ile??? czy to prawda, żę przy ostrzejszej jezdzie palą ok. 15 litrów??? 8O A ile w trasie? i czy takie moto nadaje sie na podrózowanie po Polsce? :)

pozdro[/quote']

kolega ma SRADA 7,5 '99 i to jest tak, że jak jeździmy razem identycznym tempem, to zawsze mu przy tankowaniu wchodzi do banku 0,5-1l wiecej :D,

wiec zazbytnio oszczedny, to on nie jest. ale to tez dlatego, ze zeby utrzymac tempo 9ki, musi trzymac wyzsze obroty - a wiec wiecej spali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znośnie :D.

lepiej niż u SRADa.

ja mam przelotowy tłumik, to po zmianie ciut więcej zaczął ciągnąć.

generalnie wygląda to tak:

od pełnego (pełnego pełnego) baku do rezerwy przejeżdzam od 180 do 240km - zależy jak ciągnę :P.

o ile dobrze pamiętam, to chyba 14-15l jest od full do rezerwy, więc sobie wylicz spalanie :P,

PS-te 240, to jak jechałem nad morze z kumplem na XTZ660 - więc tempo jest praktycznie nie możliwe jak kto normalnie jeździ.

raczej trzeba się przygotować na okolie 200km.

 

PS2 - a właśnie!!!

WAŻNA SPRAWA: ostatnio była tutaj dyskusja nad przelotowymi wydechami. niech mi ktoś (z mechaników) łaskawie odpowie - skoro zmieniłem tłumik BEZ modernizacji gaźników, to czemu nagle mi pali 0,5-1l więcej /100km? przecież powinien mieć uboższą mieszankę, więc palić benzyny powinien tyle samo...

 

PS3- jak chcesz, to mam ServiceManulala do ZX-9R '99 niebieskiego :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy srad nadaje się do podróżowania??? Oczywiście jestem zdania że ten motorek nie ma przeznaczenia turystycznego :) , ale gdybym czasem chciał gdzieś dalej wyskoczyć to czy taki sprzęt nadaje się do tego???

:roll:

Motorynka - Komar 50 - Jawa TS 350 x2 - Mz Etz 251e - Kawasaki zx6r 636

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim da sie podróżować... wszystko zależy od tego jak bardzo sie chce!:) Gorzej jest jak chciałbyś podróżwać z pasażerem/ką bo wtedy pojawia sie problem gdzie pchnąc bagaż i trzeba być przygotowanym na narzekania dobiegająca z za pleców ale na upartego też sie da.

Na SRADzie pozycja jest już mało wygodna bo nastawiona mocno na sprt więc nie ma sie co oszukiwać- trzeba robić posotoje na rozprostowanie nóg(ręce na trasie jeszcze wytrzymujao ile jedzie sie z przywoita prędkością.

 

Kiedyś ktoś na foerum wrzucał nawet fotki jakiegoś globtrotera co sie zapuścił na pustynie a potem gdzieś w jakiś równikowy klimat(dżunglą ze zdjęć troche zalatywało) Yamahą R1 więc wszystko jest moliwe....:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy srad nadaje się do podróżowania??? Oczywiście jestem zdania że ten motorek nie ma przeznaczenia turystycznego :P , ale gdybym czasem chciał gdzieś dalej wyskoczyć to czy taki sprzęt nadaje się do tego???

no pewno że się nadaje :),

Grzesiek walil ze mna po 700-800km dziennie i nic mu nie odpadlo, ani nie zesztywnialo permanentnie :D,

w 2 osoby z bagazami chyba nim nie jezdzil. ale w dwie osoby bez bagazu jest OK. tylko ma chlopak problem, bo kupil zonie ubrnianie, ktorego (cyt.) "Nienawidzi!!!!!", i nie chce na moto wsiadac, bo jak to przeciez w jezdzic w ubraniu, ktore sie nienawidzi???

aha - Grzesiek jest wyzszy odemnie - czyli jakies 190cm - daje rade.

nawet wymienil szybe ze "spojler" na "racing" - i nadal jezdzi :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...