Skocz do zawartości

Poszukujemy chętnych do testów


Baraqda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kiedyś wlałem do zużytej wyjącej skrzyni w samochodzie i rzeczywiście znacznie ją to wyciszyło. W silniku nie zauważyłem zmian.

 

Mogę przetestować w crf 450 wersję do skrzyń biegów. Do silnika nie wleję bo w tak wyczynowym sprzęcie zbyt często się olej wymienia aby to coś dało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceramizer nie jest preparatem "na każde zło". Działa tylko tam, gdzie jest tarcie. Czasami problemy mogą dotyczyć innych elementów silnika, np uszczelki.

 

Czasami wystarczy pozostawić moto na biegu na chodzie. Warstwa ceramiczna wytwarza się podczas pracy silnika (ok 40 motogodzin)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zrobiliśmy test pracy silnika bez oleju - przez 10 minut!

Zapraszam do obejrzenia :)

 



Można? - można :)


Mam jeszcze film z pomiaru ciśnienia przed i po zastosowaniu Ceramizera CM

[url=

]



Dla dopełnienia całości przedstawiam Wam test: Jazda motocyklem bez oleju!

Edytowane przez Baraqda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się jeździ i się testuje :cool: . Tak to ja i moja kamizelka - pamiętam, że Ci się spodobała :biggrin: cóż - praktyczna jest, bo kieszeni nigdy za wiele :wink:

 

Żółta jest to zwraca uwagę... obklejona na wariata gdzie popadnie to tym bardziej... a koleś w kamizelce taktycznej to już przesada hahaha :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Mamy fajny materiał od naszego kolegi z forum SV: Mlody200sx
Oto filmik z pomiarów i aplikacji:
oraz komentarz Mlody200sx do filmu:
"Witam! Test wykonałem i mogę śmiało polecić go każdemu:) Więc tak, pierwszy pomiar przed zalaniem pokazał 13Bar tylny cylinder i 12,5Bara przedni. Po zalaniu Ceramizera zrobiłem delikatnie 60mil i już po tym dystansie moto zaczęło równiej pracować na biegu jałowym, tak jakby było mu lżej. Zskoczyło mnie to ponieważ nie bardzo w to wierzyłem. Następne 940mil nakręciłem razem z plecaczkiem i bagażami w Bieszczadach, i już jej nie oszczędzałem, także suzi nie miała tam lekko :D Oczywiście nie obyło się bez przygód bo padł regulator napięcia a zaraz po nim akumulator, ale rozrusznik górski uratował sprawę ;) Po powrocie przyszedł czas na ponowny pomiar cisnienia, ku mojemu zaskoczeniu wyskoczyło kolejno 14 i 13Bar więc wynik mówi sam za siebie, na pewno zastosuje ten preparat do pozostałych maszyn, niewygórowana cena jak za taką poprawę."
To na razie mamy Hit 2:0 Kit
:laugh:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...