Skocz do zawartości

Kufry do R1200RT


lotnik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:biggrin: :biggrin: :biggrin: Podpowiadam
Allegro ?
http://allegro.pl/kufry-bmw-r1200rt-k1200-idealne-i6242116029.html#thumb/4
http://allegro.pl/kufry-bmw-r1200rt-boczne-bardzo-ladny-stan-i6240225747.html

Ale pewnie za drogo ? Tanie nie są na pewno, cóż taka specyfika marki. :banghead: :banghead:

Edytowane przez Jami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pewnie za drogo ? Tanie nie są na pewno, cóż taka specyfika marki. :banghead: :banghead:

 

Nie specyfikacja marki tylko głupie stereotypy, wyznawane przez sprzedających rupiecie z Zachodu, że "jak do BMW to musi kosztować!". Nieważne, że zamki wyłamane, nieważne, że uszkodzone / popękane. Musi kosztować i koniec "bo to je BMW!". Mnie taniej wyniosło wywalenie oryginalnych stelaży a potem zakup nowych dedykowanych oraz komplet nowych kufrów. Używane kufry oryginały (w opłakanym stanie) ceniły się 30% drożej niż nowe Shad + stelaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie specyfikacja marki tylko głupie stereotypy, wyznawane przez sprzedających rupiecie z Zachodu, że "jak do BMW to musi kosztować!".

Nie głupie stereotypy tylko ceny tych rzeczy u dealera , masakra jakaś .

Z całym szacunkiem , proszę Cie , nie porównuj akcesoryjnych kufrów , do kufrów systemowych . Jest różnica : w wyglądzie , aerodynamice , hałasie i wyglądzie . To , ze są dedykowane , znaczy wyłącznie tyle , ze da się je zamontować , i tylko tyle .

Kwestia handlarzy na aukcjach to inna sprawa , chociaż , jak ktoś umie , to trzeba ostro negocjować . Wielu ludzi wstydzi się lub nie potrafi się po prostu targować . Handlarz chce po prostu zarobić i nie ma co się na to obrażać .

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja właśnie piszę o handlarzach z Allegro czy OLX, którzy sprzedają używane kufry. Z ciekawości sobie zerknąłem w ogłoszenia i znalazłem kilka tych samych ogłoszeń co w zeszłym roku je widziałem jak doposażałem F650 w kufry boczne. Za połamane i uszkodzone jeden sobie życzy 1000 zł za 2 sztuki. Napisałem mu czemu tak drogo to odpisał identycznie jak Ty: "bo to są drogie kufry, mają logo BMW i to musi kosztować." No i kur.. co z tego, ale są ostro uszkodzone i wymagają porządnej naprawy a po takiej naprawie i tak nie będą miały wytrzymałości kufrów w stanie oryginalnym. Skoro mają takie podejście to powodzenia przy sprzedaży bo jak widać, nikt tego nie chce kupić.

 

Diler BMW raczej nie sprzedaje kufrów powyciąganych z niemieckich śmietników, bez kluczyków, z połamanymi zaczepami, z dziurami - a takie jest 3/4 używanych z ogłoszeń.

 

I skoro mowa o oryginalności - jak kupowałem wiosną sporo części do jednej ze swoich beemek to jakoś nie zauważyłem, żeby rachunek z Auto-Voll opiewał na jakąś astronomiczną sumę. Wyszło jakieś 30% drożej niż gdybym kupował zamienniki. Czyli jednak ta magiczna szachownica nie podnosi ceny 4-krotnie tak jak co u niektórych się przyjęło.

Edytowane przez Qadrat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni doskonale wiedzą ile kosztują kufry u dealerów .

Widocznie znajdują się nabywcy na sklecony , powypadkowy szrot , inaczej nie wysławialiby tego badziewia :-/

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allegro przeglądam, Może ktoś wie o jakimś sklepie/szrocie czy kimś kto chce sprzedać.



Czy ktoś się orientuje, czy wszystkie kufry boczne pasują niezależnie od rocznika ? np. czy kufry z roku 2007 pasują do 2011? chodzi głównie o mocowania

Edytowane przez lotnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam , mogłem się mylić , zasugerowałem się GTkiem , tam w 1300 pasują od 2006 roku do końca . Na betoniarce się nie znam , dla mnie RTek to RTek

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Jami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...