Skocz do zawartości

KTM EXCF 250 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów, piszę do was ,ponieważ pojawiła mi się okazja do kupna excf 250 2014r przebieg 120 mth. Chciałem się dowiedzieć coś więcej na jego temat. Przeczytałem wiele tematów ale nic nie znalazłem na temat tych nowszych roczników, a i dopowiem jeszcze ,że aktualnie latam na EXC 250 2008 2T no i to jest straszny bydlak śmierdziel i chcę go zmienić ,aczkolwiek boję się kosztów 4 takta, czy to naprawde aż takie straszne ? Nigdzie nie mogłem też znaleźć zaworów oprócz tych oryginalnych które kosztują 2 000. Czytałem też w serwisówce że wymiana tłoka to 135 mth (czyli w normie) oraz to że korba też leci co 135 mth , a czy da się robić to co dwa tłoki tak jak w moim rumaku ? Regulacja płytkowa do ogarnięcia. Co jeszcze trzeba pamiętać ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana co 135h:

Tłok, zawory, korba, pompa ssania, rozrząd, wszystkie łożyska. :)

 

Tymczasem w exc 2t

korba 80mth, tłok 40mth (125cc), 80mth (200cc i więcej)

 

Tyle teorii. Osobiście uważam (ale to tylko moja opinia - nie poparte żadnymi badaniami, nikomu takiego postępowania nie polecam poza mną) że przy jeździe amatorskiej typu "pyrkanie po lesie) to można to przemnożyć x1,5, albo lepiej, w odpowiednim czasie oczywiście kontrolując.

Edytowane przez 4jku

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...