Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć w tym roku przymierzam się do zakupu motocykla klasy 125 cm3. Niestety problem polega na tym, że nie wiem co kupić. Mam 17 lat, 176cm wzrostu i ważę 55kg (Tak wiem patyk :v). Poszukuje jakiegoś nakeda, który przypominał by wyglądem motocykle większej klasy. Mój budżet jest dosyć niski bo tylko 6,5k :/. Liczę na pomoc pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko jedna poprawna odpowiedź - Suzuki En-125 :D :D :D Taki patyczak to będzie na niej fruwał :D. Nie ma za co.

PS. Czerwone są najszybsze ;)

"Suzuki maj motór maj lajf"
En-125 2a '05 | GPZ500S '89 | Bandit 600N '97 | ZX-6R '96 | En-125 2a '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje jakiegoś nakeda, który przypominał by wyglądem motocykle większej klasy

 

Zmartwię cię, żadna 125tka nie będzie wyglądem przypominać 600tki. Postaw wspomnianego wyżej EN125 obok Bandita 600 a się przekonasz o czym piszę. Cienkie oponki, cienkie lagi, mały silnik, mała kanapa. Tego się nie da pomylić z większą pojemnością :P

 

Mam dla ciebie 2 rozwiązania:

 

Rozwiązanie nr 1:

- CBF 125 z okolic 2011 - 2013r

- YBR 125 z okolic 2010 - 2013r

 

Rozwiązanie nr 2:

Pewnie niedługo będziesz kończył 18 lat to odżałuj 1500zł na prawko A2, zostanie ci ~5000zł na motocykl. Za tyle spokojnie kupisz fajnego GS500, który nie wymaga blokowania do 35kW (warunek A2) a nie będzie musiał udawać większej pojemności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zmartwię cię, żadna 125tka nie będzie wyglądem przypominać 600tki. Postaw wspomnianego wyżej EN125 obok Bandita 600 a się przekonasz o czym piszę. Cienkie oponki, cienkie lagi, mały silnik, mała kanapa. Tego się nie da pomylić z większą pojemnością :P

 

Mam dla ciebie 2 rozwiązania:

 

Rozwiązanie nr 1:

- CBF 125 z okolic 2011 - 2013r

- YBR 125 z okolic 2010 - 2013r

 

Rozwiązanie nr 2:

Pewnie niedługo będziesz kończył 18 lat to odżałuj 1500zł na prawko A2, zostanie ci ~5000zł na motocykl. Za tyle spokojnie kupisz fajnego GS500, który nie wymaga blokowania do 35kW (warunek A2) a nie będzie musiał udawać większej pojemności :)

Niekoniecznie, są 125 które przypominają wyższe pojemnosci np. ktm duke 125, hyosung gt 125 lub Daelim Roadwin 125 :). Co do wyżej wymieniony nie przypadły mi do gustu. Prawdopodobnie kupie tego hyosunga gt 125 lub ktm duke 125.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YBR rozmiarowo jest taka sama, o ile nie odrobinę mniejsza od En.

Technicznie rzecz biorąc, żadna 125 kozacko nie wygląda. Spójrzcie na taką R125 - niby napompowana jak żaba po zabawie z pompką do roweru, ale koła do bani, silnik taki sam rozmiarowo jak w En czy YBR itp.

Dane mi się było ostatnio przejechać kilkoma sprzętami, w tym RS4. Z wyglądu zajebista poza właśnie kołami czy kilkoma innymi małymi detalami, prowadzenie o wiele gorsze niż En czy YBR. Co prawda opony miała kwadratowe, ale jednak...

Najlepsza opcja to chyba tak jak Qadrat pisze - zrób to A2 i kup coś normalnego. 125 są zajebiste, dopóki nie wsiądziesz na coś większego. Tak samo jak Bandit był zajebisty, dopóki nie wsiadłem na lytra...

"Suzuki maj motór maj lajf"
En-125 2a '05 | GPZ500S '89 | Bandit 600N '97 | ZX-6R '96 | En-125 2a '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Major problem w tym że chce na razie pośmigać 125, zobaczyć czy mi się to podoba itp. Na razie A2 nie chce robić, wolał bym pośmigać na 125 z 3-4 lat i zrobić kat. A. Takie są plany, coraz bardziej ktm duke 125 mnie przekonywuje. Dlatego: Jeżeli bym się już zdecydował na tego ktm to kiedy go kupować? Żeby ceny były jak najniższe :). (Aktualnie stoi od: 8,5k do 12k)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...