Skocz do zawartości

Suzuki GSX-F 750 do sprawdzenia


gandziorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Z racji że przebywam w pracy w DE czy ktoś jest z okolic Czarnkowa aby obejrzeć moto z linku.
Cena podejrzanie niska.
W rozmowie przez tel właściciel miły, chętnie odpowiadał na pytania.
Przez tel wynika że motor zadbany utrzymany.
Pytałem o łożysko główki ramy, stan hamulców, ogumienia, rozrząd czy nie hałasuje zbyt na zimnym, czy na zimnym przy odpaleniu nie puszcza "chmurki", serwis (olej, świece itd.) i zostałem zapewniony że nie ma żadnych problemów.
Na zdjęciach nie widać specjalnych uszkodzeń.
-Owiewki w oryginalnym malowaniu
-Tłumik oryginalny (często wymienia się na akcesoryjny jak moto po szlifie)
-Dekle nie widać żeby były porysowane
-Naklejki oryginalne
Myślę nad zakupem gsx-f 750 ale niestety do końca maja mnie nie ma w PL więc jak ktoś by dokładnie go obejrzał to może bym zarezerwował.
Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykl kupiony. Przed kupieniem sprawdzał go p. Rafał z Kaczor (Ideal Motorbike Rafał Gruszczyński).

Motocykl zachowany w oryginale. są TUV potwierdzające przebieg km, od nowości 2 właścicieli w Niemczech. 2 kluczyki, faktury na oleje itd., dokumenty z poprzednich lat jak chodzi o tuv itd.

Silnik pracuje idealnie, rozrząd nie słyszalny, równo pracuje, ładnie się wkręca na obroty, napędy nowe, klocki nowe, tarcze dobre. Wszystko w oryginale.

 

Z wad to plastiki, świece do wymiany, trzeba skontrować łożysko główki ramy bo samo łożysko jest dobre.

Edytowane przez gandziorz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...