Skocz do zawartości

Yamaha r125 cieknie laga


kravter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jechalem dzis za jakims autem i nagle za nim pojawila sie na drodze "gula" (piekny polski asfalt) wpadlem w nia az mi kierownica szarpnelo. Po jakichs 2 km zatrzymalem sie na parkingu i zobaczylem, ze laga jest mokra, wytarlem do sucha i wrocilem do domu (jakies 60km) i znowu laga byla mokra, nie jest to duza ilosc, nie cieknie w dol po goleniu, ale uszczelniacz pylowy jest zalany i laga w gore jest mokra i teraz pytanie, robic od razu czy mozna jeszcze pojezdzic? I zna ktos jakas w miare dobra firme z uszczelniaczami do lagi?

Edytowane przez kravter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ciekną to z kilometra na kilometr motocykl będzie się coraz gorzej prowadził i zawieszenie będzie źle pracować.

 

Co do firmy - na rynku najwięcej znajdziesz uszczelniaczy Athena, takie trochę to średnie. Raz się na nich przejechałem bo po ~500km zaczęły przepuszczać (a założone były poprawnie). Polecono mi uszczelniacze firmy Ariete i jeżdżą do dzisiaj. Mimo wszystko weź lepiej uszczelniacze oryginalne z Yamahy, oryginał to oryginał a po co sobie nerwy psuć i w razie czego ponownie wyjmować lagi? No i pamiętaj o odpowiednim oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie prowadzi sie dalej bardzo dobrze bo malo oleju wycieklo, ale chyba macie racje bo to akurat laga od strony tarczy, wyjme "jom" i zawize do mechanika i niech zrobi bo mnie ne bedzie caly tydzien, ok dzieki panowie

Edytowane przez kravter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...