Skocz do zawartości

Zbroja pod kurtkę czy wszycie protektorów


Rekomendowane odpowiedzi

W tekstylnych ciuchach jestem w stanie się z tym zgodzić, że kieszenie się przesuwają. Natomiast w skórach już nie jest tak łatwo o przesunięcie się protektorów, w szczególności w ciasnych skórach sportowych.

Raczej sam o tym wiesz, nie sądzę, że po torze jeździsz w zbroi i na to kombiaku, żółw sam na plecy owszem.

Także dużo zależy od dopasowania ciuchów, czy wąskie i obcisłe czy luźne.

 

 

Tapatalk for iPhone

 

 

Jak najbardziej się z tym zgadzam. Autor jednak planuje mieć harleya w przyszłości a harleyowcy chyba nie noszą obcisłych ubrań :)

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Czy ktoś używa tego typu kamizelki?

Jeśli tak to interesuje mnie wygoda w dłuższej podróży oraz czy jest to problematyczne do zakładania.

Druga kwestia,to czy ktoś używa ze zwykłą kurtka taktyczna? Obawiam się,że będzie zbyt wiotka i będzie zachowywała się jak żagiel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Sawoc napisał:

Czy ktoś używa tego typu kamizelki?

Jeśli tak to interesuje mnie wygoda w dłuższej podróży oraz czy jest to problematyczne do zakładania.

Druga kwestia,to czy ktoś używa ze zwykłą kurtka taktyczna? Obawiam się,że będzie zbyt wiotka i będzie zachowywała się jak żagiel.

Tego typu, to znaczy, szklana kula mi sie chyba zepsula, bo pacze i pacze i nic nie widze !  🤣

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie jest to zbyt mądre  - niemotocyklowa kurtka plus predkosci wieksze niz 40km/h na asfalcie? no kazdy ma inne poczucie bezpieczenstwa, ale taka zwykla kurtka taktyczna przy slizgu zedrze sie w momemt. a potem zacznie Ci sie pruc zbroja (jej laczenia, paski, etc). a potem sie rozpadnie. czy wyhamuje do tego momentu to sie okaze. mozeliwe ze dohamowanie bedzie juz lokciami..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównujesz jabłka z gruszkami bo inaczej przedstawia się to na quadzie a inaczej na jednośladzie !

 

🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, jeszua napisał:

ależ nic nie porównuje, tylko korzysta z okazji do wrzucenia linku na reklamowany kanał  😎 

jsz

To wypyerdol to w kosmos !  

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...