Skocz do zawartości

Pieniny 13-15.05.2016


pancur
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moja ślubna też się wypisała , przestraszyła się prognozy pogody i że nie będzie miała koleżanki do piwa . Jadę sam ok. 15 w sobotę powinienem być ok 19 . Co do pokoju zdaję się całkowicie na Pancura gdzie mnie zakwateruje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ,Andrzej,Zbyszek,Pietia i Harnaś ok południa z mojego garażu :) Reszta jeśli się nie mylę po pracy czyli ok 16.Mateusz rankiem w sobotę i kesek w sobotę ok 15.Tak czy inaczej nr telefonu mam w profili,a gdzie nas znaleźć zostawiłem mapę.Co prawda w ub roku trochę nas szukałeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ,Andrzej,Zbyszek,Pietia i Harnaś ok południa z mojego garażu :) Reszta jeśli się nie mylę po pracy czyli ok 16.Mateusz rankiem w sobotę i kesek w sobotę ok 15.Tak czy inaczej nr telefonu mam w profili,a gdzie nas znaleźć zostawiłem mapę.Co prawda w ub roku trochę nas szukałeś :)

Ok, polecę z wami , może zostanę do soboty albo odbiję w trasie.. co do noclegu coś wymyślę :)... w samo południe u Ciebie...

Bawarska Maszyna Wędrowna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś "zaspał" do Pancura to druga grupa rusza o 14 z ul. Hodowlanej. W planach wjazd od słowackiej strony:

 

https://goo.gl/maps/3qoAi1Qc4AN2

 

Nie ma co wymyślać.Będzie ok.

 

A President to zamówił również pogodę?

Iż56_JunakM10_JawaTS_YamahaXJ_Honda CB 1000 BigOne_BMW K1200R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda jest zawsze.

 

;)

.Pancur + Jarqu + Dominik D.+ Piotrek + Zbyszek + Harnaś + Andrzej+ Panwas + Kesek + Mateusz/od soboty + Fizyk /do soboty/

musiałem edytowac bo Jarq z chłopakiem jedzie ale go nie wpisałem :D

Edytowane przez pancur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci że fajna traska - tylko ganiać będzie trzeba żeby dojechać o normalnej porze na miejsce.

 

Najważniejsze żeby dojechać na śniadanie! :wink: :laugh:

 

Patrząc na pogodę na najbliższe dni to chyba "coś mi wypadnie" :sad: :laugh:

Edytowane przez Dominik D.

Iż56_JunakM10_JawaTS_YamahaXJ_Honda CB 1000 BigOne_BMW K1200R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam zaraz wypadnie.Co Ci może wypaść ? Cały ziemniak po sexie ;)

Będzie dobrze.Okupować przystanki umiesz,z cukru nie jesteś.Ja wiem że jak teraz nie polecę to Szczawnicę mam raczej w plecy w tym sezonie.

Harnas ta traska fajna ale Pietia nie poleci przez SK bo tam nie tolerują 125 w manualu na B więc ja skracam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...