Skocz do zawartości

Nietypowe pytanie - emblemat


Yoahim
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóż dzisiaj sobie tak śmieszkowałem i wpadłem na dość głupi oraz ciekawy pomysł...

Otóż aby w moim staruszku zmienić emblemat tył i przód. Wiadomo z opla porsche czy BMW nie zrobisz samymi znaczkami, ale może to być dość zabawne, a co mniej obeznanym można będzie wkręcać fajne kity. No i tutaj takie pytanie dość głupie, ale nie do końca jasne... Czy jeśli takie emblematy podmienię na takie jakie ma BMW czy porsche, to mogę mieć jakieś problemy? Absurdalne dość, ale w naszym kraju nigdy nic nie wiadomo. Chodzi mi głównie o policje, bo wiadomo nie każdy musi być obeznany w samochodach i czy ewentualnie takowy może robić problemy podczas kontroli? Czy widząc "opla' w papierach, a po znaczkach porsche/BMW może robić problemy? Pytam bo jednak 200zł drogą nie chodzi, a lipa by była gdyby jednak coś miało być nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca. Za wprowadzenie milicji w błąd, możesz iść siedzieć. Zwłaszcza teraz

To prawda...TTIP i CIA, FBI,ZHP, NBA, CBS, ZNP tez mogą przyjść po takiego co znaczki pozamienia.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana znaczków producenta=wiocha.

Jednak jeśli chcesz to Twoja wola co sobie przyczepisz na auto.

 

Wiocha to wiadomo, ale o to chodzi. Specjalnie nawet starszy samochód kupiłem sobie, mimo, że mogłem normalny jak większość polaków. Taki mam gust.

 

Witam

54833bae0c4e.jpg

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiocha to wiadomo, ale o to chodzi. Specjalnie nawet starszy samochód kupiłem sobie, mimo, że mogłem normalny jak większość polaków. Taki mam gust.

:)

Bedziesz miał suchary, jak fotoradar, strzreli ci zdjęcie. Inny samochód, inne oznaczenie. Kolegę za to ukarali dodatkowo. Uzasadnili to tym, że musieli poświęcić kilkanaśnie nadgodzin, celem ustalenia marki. Nie ma zmiłuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedziesz miał suchary, jak fotoradar, strzreli ci zdjęcie. Inny samochód, inne oznaczenie. Kolegę za to ukarali dodatkowo. Uzasadnili to tym, że musieli poświęcić kilkanaśnie nadgodzin, celem ustalenia marki. Nie ma zmiłuj

Kurczę zły dzień wybrałem sobie na takie pytanie, w końcu 1 kwietnia ;/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę zły dzień wybrałem sobie na takie pytanie, w końcu 1 kwietnia ;/.

Akurat w tym przypadku nie ma znaczenia. Masz rozum, zrobisz jak uważasz. Może będziesz miał faryta, i zrobisz sobie jaja z innych. Może też być na odwrót.

P.S. Pomysł fajny, a i więzienia też nie ma się co za bardzo obawiać. Rok nie wyrok, a tv ponoć w klatce można mieć :biggrin:

Edytowane przez mongor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat w tym przypadku nie ma znaczenia. Masz rozum, zrobisz jak uważasz. Może będziesz miał faryta, i zrobisz sobie jaja z innych. Może też być na odwrót.

P.S. Pomysł fajny, a i więzienia też nie ma się co za bardzo obawiać. Rok nie wyrok, a tv ponoć w klatce można mieć :biggrin:

Hehe, podobno jak się głodówką zagrozi to nowe gry/konsole się dostaje :D. Chociaż to chyba tylko w przypadku terrorystów/morderców działa ;/.

 

/Dobra można zamknąć/usunąć bo chyba konkretnego info jakoś nie dostanę :D.

Edytowane przez Yoahim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mata problemy -daj mi tego kadeta to ci pokażę jak mimo znaczka zorro na masce się robi żeby dupy ściągały staniki przez lewe ucho , a nie jakieś naklejki prosie-kadet przy kałujene to jest sexi design .........

 

ja 1.3 na gaźniku webera tak kapcia paliłem pod remizą że bublowi się domki w karkoszach nie sprzedawały bo im mój dym przeszkadzał w śmieceniu w górach , wiadomo był spojler i naklejka sony na tylniej przyciemnionej folią szybie , ale znak zorro na masce musi być , on jest jak brzoza smoleńska , symbol legenda , działa na kobiety jak dniówka billa wrota szefa microshitu .........

 

ewentualne pomyśl nad neonem pod podwoziem który podświetlając dziury w progach da efekt który dla dżoany K byłby amejzing i łubudubu pudło jak nic nie biorą............

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mata problemy -daj mi tego kadeta to ci pokażę jak mimo znaczka zorro na masce się robi żeby dupy ściągały staniki przez lewe ucho , a nie jakieś naklejki prosie-kadet przy kałujene to jest sexi design .........

 

ja 1.3 na gaźniku webera tak kapcia paliłem pod remizą że bublowi się domki w karkoszach nie sprzedawały bo im mój dym przeszkadzał w śmieceniu w górach , wiadomo był spojler i naklejka sony na tylniej przyciemnionej folią szybie , ale znak zorro na masce musi być , on jest jak brzoza smoleńska , symbol legenda , działa na kobiety jak dniówka billa wrota szefa microshitu .........

 

ewentualne pomyśl nad neonem pod podwoziem który podświetlając dziury w progach da efekt który dla dżoany K byłby amejzing i łubudubu pudło jak nic nie biorą............

Nie chcę robić z samochodu gówna na blachy :). Tu chodzi bardziej o moje własne "zadowolenie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...