Skocz do zawartości

dwa pytania odnosnie yzf 250


Rekomendowane odpowiedzi

WItam posiadam yzf 250 z roku 2006 juz na alu ramie. moto rewelacja tylko co sie dzieje od niedawna to to ze moto ciezko pali a nawet juz nie odpala mozna kopac i kopac i nic. oddałem do mechanika mowi ze siadła cewko-fajka i zajrzy do gaźnika. ale tez mowi ze moze byc kompresja do bani juz. zobaczymy. pytanie jakie mnie zastanawia to to czy jest mozliwosc zamontowania do moto rozrusznika. i jaki byłby orientacyjny koszt??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się nie spotkałem żeby ktoś do YZF wsadzał rozrusznik od WRF, niby to jedno i to samo.. Ale nie jestem pewien czy to da radę tak łatwo przerobić. Zamiast kombinować kup WRF albo przyzwyczaj się do kopania.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile dokładnie to nie wiem, ale na pewno nie trzeba liczyć tego w tysiącach. A co do mocy.. Zmień wałki, wsadź tłok zwiększający kompresję, kompletny układ wydechowy z Power Bomb i daj to jakiemuś fachowcowi który Ci to zestroi z gaźnikiem. Tylko że to już idzie w tysiącach złotych i za wiele tym nie osiągniesz. Najprostszy sposób to kupno 450-tki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby przerobić Yzf paloną z guzika potrzebujesz nastepujące części od Wrki : magneto,stator,instalocje z modułem (który zabierze Ci około 8 koni),stelaż wraz z air-box-em,dekiel od strony zapłonu,akumulator i guzik. Przelicz koszt zakupu i zadecuduj. Jeśli sie zdecydujesz to podpowiem Ci jak oszukać modul aby nie dławił Ci silnika.

 

A co do odpalanie to zajrzyj do zaworów (luzy) a później zmierz ciśnienie

Edytowane przez DZIKOWSKI

Nie sztuką jest się rozpędzić.
Sztuką jest wyhamować!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info tylko nie wiem ile kosztuja czesci co podałes. chyba ze szykac na allegro i zpisywac. powiem tak fajnie by było odpalac z rozruchu. bo czasem jak mi zadusi sie pod gora w krzakach to ledwo da sie wstac i kopnac a jak masz juz buty od blota to sie slizga z kopki. chyba ze wiesz co zrobic by moto palił na dotyk. bo teraz to zakopac sie moge tylko. zawory były regulowane. mechanik mowił ze cewkofajka do wymiany to zobaczymy jak wymieni i gaznik przeczyści

czy to pomoże . 8kucy braku to fakt troszke ubywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...