Skocz do zawartości

Pies Akita


AlMualin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktoś może gdzie mozna adopotowac psa rasy Akita?

WIem wiem wiem schroniska ale tam nie znajde tej rasy, a jednak nie chce kupywac bo wolalbym przygarnac psa, nie zalezy mi na rodowodach i tym podobnym.

Najlepiej województwo Kujawsko Pomorskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak się przewrócisz to Ciebie będzie bolało, a tak to decydujesz o życiu innej istoty według swojej zachcianki... "bo chce mieć akitę"

Na zakończenie - jeśli jesteś "psiarzem" to pewnie się znasz i przemyślałeś decyzję.

meble biurowe

fotele obrotowe

krzesła obrotowe

krzesła konferencyjne

www.alias.org.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazam ze to najmadrzejsza rasa psow na swiecie, a czy trudna czy nie to ch uj mnie to.

 

po pierwsze proszę o nieco więcej umiaru. krytykę czasami trzeba umieć znosić, a może warto nawet wysłuchać i przemyśleć

po drugie w temacie: masz/ miałeś psa? wiesz, z czym się wiąże posiadanie, odpowiedzialność, umiejętność wychowania? nie krytykuję, po prostu pytam; tak samo, jak motocyklistę dopytującego się o sportowego litra zapytałbym, czy już czymś jeździł, czy dopiero chce się uczyć. niektóre rasy psów są wymagające i po prostu warto mieć jakąś praktykę w odpowiednim traktowaniu tych zwierzaków

co do szukania w schronisku to idea szczytna, ale im rasa mniej popularna, tym większy będzie problem ze znalezieniem akurat takiego. z doświadczeń Sihai zasugerowałym poszukanie np. forów poświęconych rasie, w takich miejscach ludzie najczęściej piszą o psach konkretnej rasy, które są do wzięcia/ uratowania

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po drugie w temacie: masz/ miałeś psa? wiesz, z czym się wiąże posiadanie, odpowiedzialność, umiejętność wychowania?

raczej znikome, po takim stwierdzeniu:

 

nie chce kupywac bo wolalbym przygarnac psa, nie zalezy mi na rodowodach i tym podobnym.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem psa od 3 dnia zycia ( tak mojego 3 dnia ) az do ubiegiegło piatku, prawie miał 20 lat niestety nie chcialem zeby sie juz meczyl bo widzialem jak bylo mu ciezko wiec z trudem poszedlem go uspic, wchodze po pracy i go szukam, nawet nie wyobrazaja sobie niektorzy jakie to moze byc ciezkie bo akurat nie pamietam ani 1 dnia bez niego.

 

Zaden pies nie zastapi mi tamtego lecz wiem ze kocham zwierzeta i chce przygarnac jakiegos a bardzo zalezy mi jak juz patrzac na rase to AKITE, nie chce zrobic tego teraz z dnia na dzien ale w ciagu miesiaca dwoch na pewno sie zdecyduje aby juz go przygaranac,

 

Tak decyduje o losie innej istoty. Jak dla Ciebie istoty. Jak dla mnie członka rodziny.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akita to rzadka rasa, kolega ma, nie ma wielkich problemów z nim, tylko że trzyma w domu, ma dużo terenu itd. W schronisku będzie trudno taka rasę znaleźć ............... poszperaj na Forach miłośników tej rasy, może się uda ...... ale wątpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiad zza płotu ma pięknego psa.. właśnie Akita. Piękny duży pies, bardzo przyjacielski,lubi dzieci i zabawę.

Nie wiem gdzie będziesz go trzymał, czy w bloku czy masz dom z dużą działka... A jak Klod napisał ten pies wymaga trochę przestrzeni i jak każdy pies luzem biegajacy po trawniku bardzo mocno niszczy i trawnik i małe krzewy i drzewka. Widziałem jak Foster (ten pies) wyrwał ładne ozdobne drzewko :-)... ale sam lubię psy więc można to wybaczyć

nezka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...