Skocz do zawartości

Sprowadzenie akcesoriów z USA


Rekomendowane odpowiedzi

Czołem

Mam pytanio-prośbę do motouserów na forum.

Czy ma ktoś możliwość sprowadzenia ze stanów akcesoriów do moto ?

Potrzebny mi powiększony bak do Yamahy WR 250R 2016r dostępny tutaj:

 

http://safaritanksusa.com/index.php?cPath=31

 

oraz kilka innych mniejszych dupereli dostępnych tutaj:

 

http://soloracer.com/wr250xparts.html

 

Oczywiście nie za darmo, byle prowizja była w granicach rozsądku. Jeden gościu sprzedaje te baki w Polsce, ale wali ponad 100% marży (bak za 400$ to u niego kosztuje 4000 pln) Ja nie posiadam możliwości sprowadzenie czegokolwiek ze stanów bo nie znam nikogo kto tam przebywa bądź jeździ.

Może ktoś z obecnych może pomóc ?

Sława

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Oczywiście nie za darmo, byle prowizja była w granicach rozsądku. Jeden gościu sprzedaje te baki w Polsce, ale wali ponad 100% marży (bak za 400$ to u niego kosztuje 4000 pln) Ja nie posiadam możliwości sprowadzenie czegokolwiek ze stanów bo nie znam nikogo kto tam przebywa bądź jeździ.

Może ktoś z obecnych może pomóc ?

Sława

 

 

 

Kolega zapewne myli pojęcie marzy z narzutem, ale mniejsza o to. Ale;

 

400 USD = około 1600zł, do tego koszt wysyłki od 120 do 200 dolarów zgodnie z cennikiem na ich stronie, czyli 2400zł około. Do tego cło i vat np, w sumie około 3000zł.

 

Do tego opłaty za wystawienie np allegro, prowizja od sprzedania, podatek i inne. Wcale nie wyjdzie tak słodko jak się koledze wydaje. Wyjdzie około 25% narzutu. Całkiem w normie i raczej uczciwie...

 

PS. Ponadto kolego nie musisz znać kogoś kto jeździ do USA. Płacisz im paypalem i wysyłają prosto do Ciebie.... w końcu mają coś takiego jak international shipping.

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...