Skocz do zawartości

Zwijana linka holownicza


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Zerknijcie na zrzut poniżej. Na przednim błotniku ma gość zamontowany taki kołowrotek z linką. Na zagranicznych filmikach widziałem, że linka rozwija się jak smycz u psa, tyle, że jest odpowiednio wytrzymalsza. Zdecydowanie ułatwia to szybkie i sprawne wyciąganie motocykla pod górę czy z błota (linki rozwija się z tego kilka metrów). Spotkaliście się w sklepie z czymś takim? Gdzie można to dokupić? Pod jakim hasłem szukać?

 

Dzięki:)

post-77514-0-71960900-1455192465_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to takie świetne to ciężko stwierdzić. Wydaje mi się że szybciej to by znalazło zastosowanie w ciężkich turystykach enduro żeby jeden mógł drugiego wyszarpać z błota, a nie w hard'ach. Szybciej było by zjechać i spróbować podjechać drugi raz niż bawić się z tym zaczepieniem z drzewa na drzewo. Poza nie wiem czy przez to nie poprzewraca się w głowach jak to ma w przypadku quad'ów.. Motocykl przejedzie na luzie ale quad musi zaraz stanąć w kałuży po kolana i się wyciągać wyciągarką.. :wink:

Edytowane przez mort3n
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej odpuscil bym sobie taki wynalazek.Co mi to za pomocna linka holownicza skoro motocykl musi o wlasnych silach z blota itp.wyjechac albo przez innego motonoga wyciagniety byc,a jak sie samemu ciezkim enduren lata i przyjdzie taka sytuacja to nic tylko siasc i plakac , no i ta cena kosmiczna.Bardziej przydatne to bedzie przy spacerze z psem.Nie trzeba z motocykla rezygnowac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...