Skocz do zawartości

Mam pytanie, może i głupie - czy trafiłem na białego kruka?


Cinek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już pisałem w innym wątku, posiadam Suzuki GS 400L z 1981 roku.

Mój mechanik mówił, że motocykl ten był produkowany tylko trzy lata. Na OLX gdy patrzałem, był tylko jeden egzemplarz w całej Polsce.

 

Oczywiście ja wiem, że są pojazdy naprawdę białokrucze, jak CX 500 Turbo, czy GS'y czterocylindrowe, Nortony z wanklem (o ile czegoś nie pokręciłem) itd, itp.

 

Witz jest w tym że goglam, szukam i prawie NIC nie mogę znaleźć o moim modelu. Ani w jakich latach był produkowany, ani ile sztuk wypuszczono, no nic, NIC! Jest info o GS 450L, GSX 400, o GS 400L nie ma prawie nic.

 

Może źle szukam. A może wypuszczono tak niewiele sztuk, że trudno dokopać się do informacji. Nie wiem...

 

Gdyby ktoś dysponował danymi na temat historii mojego modelu w postaci jakichkolwiek linków, skanów itp będę wdzięczny. O serwisówkę nie pytam, bo takową posiadam.

 

 

Dziękuję i szerokości. :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia , wujek gogle pokazuj dużo wyników z Azji . W chinach jest cała masa części do różnej maści japońców w pojemności 400 (głównie to co u nas jest w 4 garach 0,6L tam występuje w pojemności 0,4L) .

Blokada niekoniecznie musiała wynikać z uwarunkowań rynkowych tylko np. ktoś do prawka potrzebował .

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to wersja azjatycka, w tamtym czasie dość popularna pojemność. Yamaha miała XS400, najpierw SOHC, a w 82 roku DOHC. Kawasaki miało KZ400, a Honda CB 400.

GS400L to softchopper na bazie GS400, Yamaha postąpiła identycznie z XS400 wypuszczając modele Special i Maxim, a Honda miała CM 400 na bazie CB400.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ma 27 KM ?

 

W tamtych latach w Niemczech po zdaniu kat. A przez pierwsze 2 lata kierujacy mogl jezdzic motocyklami o mocy do 27 KM, pozniej zwiekszono do 34 KM

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...