Skocz do zawartości

Land Rover Discovery II 4.0 v8


IZO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem okazję jeździć Disco II ale z silnikiem TD5 w automacie. Jeśli chodzi o samą jazdę to powiem Ci że w porównaniu np. z Patrolem Y61 w dyskotece czujesz się jak w luksusowej limuzynie, o wiele wygodniej się tym jeździ. W Patrolu można odczuć wrażenie że jedzie się co najwyżej Tarpanem. W terenie radzi sobie nawet nawet jak na tą wagę, ale podstawą jest podniesienie go o te +2" jeśli planujesz jeździć w terenie. Z tego co wiem to mosty raczej do najmocniejszych nie należą, dobra opona MT(np. simex :biggrin: ) i most ukręcony, słyszałem że wkłady pasują od P38 i są mocniejsze więc można je wsadzić, ale czy to zdaje egzamin to nie wiem.. Do tego jazda w terenie bez reduktora lubi zabić skrzynię, a ciężko je dostać jeśli chodzi o używki.

 

Podsumowując.. Powiem Ci szczerze że każde auto ma swoje plusy i minusy ale trochę miałem do czynienia z LR, są to specyficzne samochody.. Zależy jak trafisz, jak trafisz na dobrą sztukę to dużo robić nie trzeba.. Ale jeżeli trafisz na coś zaniedbanego to jest to skarbonka bez dna.. W którą ładujesz, ładujesz i jeszcze raz ładujesz nie widząc końca..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Do tego jazda w terenie bez reduktora lubi zabić skrzynię, a ciężko je dostać jeśli chodzi o używki.

 

w każdej terenówce tak jest że jak ktoś nie używa reduktora tylko piłuje podjazd na 1 albo muli na 2 czy 3 to rozleci się skrzynia i sprzęgło -po to jest reduktor żeby z niego korzystać....

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...