Skocz do zawartości

Alternatywa dla Pedzia 206LX


Major87
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ci się podoba Civic to się nawet nie zastanawiaj. Oprócz totalnej bezawaryjności ten samochód daje sporo frajdy z jazdy, dzięki wahaczom na wszystkich kołach ten samochód się naprawdę genialnie prowadzi, żaden z wymienionych w tym temacie nie ma podejścia w tej kwestii. Lubią rdzewieć tylne nadkola i progi. jeśli chodzi o 1.4 z civica to słabe punkty to pompa wody - czasem lubi cieknąć, i uszczelniacze zaworowe - powyżej 200 kkm lubi siorbnąć nimi olej a tak to można nim latać non stop na odcince i nic się nie dzieję, rozrząd co 90 tysięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ci się podoba Civic to się nawet nie zastanawiaj. Oprócz totalnej bezawaryjności ten samochód daje sporo frajdy z jazdy, dzięki wahaczom na wszystkich kołach ten samochód się naprawdę genialnie prowadzi, żaden z wymienionych w tym temacie nie ma podejścia w tej kwestii. Lubią rdzewieć tylne nadkola i progi. jeśli chodzi o 1.4 z civica to słabe punkty to pompa wody - czasem lubi cieknąć, i uszczelniacze zaworowe - powyżej 200 kkm lubi siorbnąć nimi olej a tak to można nim latać non stop na odcince i nic się nie dzieję, rozrząd co 90 tysięcy

IZO jak kto, burzysz wspaniały świat samochodów z belkami między kołami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grande Punto - takie firmowe dostałem. Ma 5 lat natrzaskane chyba ze 145 tysięcy, na gazie. Dotychczas był rozrząd wymieniany no i serwisy. A uwierz jako auto przedstawiciela lekko nie ma ;). Jest to bardzo szybki samochód terenowy ;). 1007 na mam prywatnie na tym małym silniku traktorowym, żona ma 5008 na poturbionej benzynie. Mój ma 11 lat, jej 5... Woli mi auto zabierać ;). O dziwo mieszczą się do niego (1007) 2 osoby dorosłe, 2 szkodniki na fotelach z tego młodszy na izofiksie, w bagażnik wchodzi pełnowymiarowe podwozie Jedo z uchwytami dla fotela i jest jeszcze miejsce na zakupy, albo graty na 2 dni ;) (sprawdziliśmy jak mojej był robiony po stłuczce). Ten samochodzik jest naprawdę jak z gumy.

Edytowane przez rura_sn-n

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Peugeoty, to ja bym jeszcze dorzucił 307, to jest dalej małe auto z zewnątrz a w środku jest całkiem sporo miejsca. Mnie ta fura zaskoczyła komfortem dla tyłka jak za taką kase, fotele i tylna kanapa są naprawdę wygodne, i jeszcze zagłówki na tylnej kanapie są tak wyprofilowane że można faktycznie oprzeć o nie głowę i się rozluźnić, co mi się bardzo rzadko zdarza, śmigam ze znajomym codziennie na zmianę tym albo paskiem b5 w high lajnie, to gdy widzę że podjeżdża 307 to mam od razu bana na twarzy, wiem że będzie wygodna podróż :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, Żona miała przed 5008 307mkę i to bardzo fajne i komfortowe auto. 308 przy tym to pomyłka i kara za grzechy niepopełnione.

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...