Skocz do zawartości

CUBAMOTO - Gniezno Husqvarna TE 250 4t, ogłoszenie


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, po ponad 5 letniej przerwie :) :) :) :)

 

 

Chciałbym zapytać czy kojarzycie może firmę, która ma w ofercie m.in ten motocykl Husqvarna TE 250

 

http://otomoto.pl/oferta/husqvarna-te-husqvarna-te-250-jak-nowa-2010-rok-z-wloch-gniezno-ID6ye0Sx.html

 

 

 

Chciałbym zapytać co sądzicie o samym motocyklu - trochę wypadłem z obiegu, a moje napalenie po 5 latach też nie pomaga w podjęciu poprawnej decyzji.

 

Czy znacie może firmę CUBAMOTO? Ktoś ma jakieś doświadczenia?

 

Pozdrawiam

Jacek

Edytowane przez jokoko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie znam ale ma założone za szerokie opony. Jak ktoś takie zakłada to niezbyt się zna i zazwyczaj nie dba o serwis ale jeśli przebieg rzeczywiście prawdziwy to warto się zainteresować.

Edytowane przez heniek128
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, oglądnąć motocykl.

 

W motocyklu brakuje kierunkowskazów oraz posiada wywiercone dziury za siedzeniem. Tak to prezentuje się bardzo dobrze.

 

Motocykl (raczej długo nie odpalany) nie chciał odpalić od startera elektrycznego - próbowaliśmy około 30 sekund. Na kopkę odpalił po 5-6 razie.

 

Myślicie, że jeżeli nawet nie był oszczędzany w terenie, a przebieg jest prawdziwy (około 2200) to warto?

 

Pozdr,

Jacek

Edytowane przez jokoko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

startery to zmora tych modeli. Działają różnie a jak padną naprawa jest droga. Z tego co pamiętam znajomy wyliczył na ok 2,5 tys same części. ja mam starszą husqvarne i pali zawsze. inny znajomy ma 310 z 2012 i też pali rożnie, raczej trzeba je traktować awaryjnie a nie jako podstawowy rozruch.

Edytowane przez 1qazse4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przebieg prawdziwy to warto. Jednak ja osobiście wolałbym japońca (mam złe doświadczenia ze starszą huską) ale jak szukasz huski to ta wygląda ładnie i widać, że nie była raczej ostro traktowana i nie ma dużego przelotu (niepowycierane dekle).

 

Jak kupisz to odrazu sprawdź luzy zaworowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...